Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne egy pár kérdésem Mondoco...

Lenne egy pár kérdésem Mondoconnal. Először is ha interneten vásárolom meg a jegyet akkor kb mikor vásároljam meg? Masodszor én még nem jártam Budapesten és hogy szülő is bejöhet a Mondoconra?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az megy be con-ra aki akar,csak kell neki jegy
2022. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jegyet bármikor megveheted online amíg el nem fogy.

Conra nyilván felnőtt is be mehet, de neki is kell jegyet venni.

2022. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha interneten veszed meg a jegyet, akkor nézz utána a honlapjukon, hogy meddig akciós, és akkor vedd meg. Ha lemaradsz a kedvezményes vásárlásról, akkor nem érdemes online megvenni, mert ha a helyszínen veszed, akkor rögtön bemehetsz, az online jeggyel pedig sorba kell állni (legalábbis most a tavaszi conon ezt tapasztaltam).
2022. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hasznos előre megvenni, vagy online elővételben, vagy a honlapon feltűntetett partnereknél, személyesen.

A nyári conon van a legnagyobb tömeg. Eddig mindig online vettem jegyet, az új, QR-kódos rendszerrel nagyon gyorsan bejutottunk, csak pár percig kellett sorban állni.

Azok, akik helyben veszik a jegyet, gyakran 1-3 órán keresztül csak várnak, félájultan álldogálnak a tűző napon csak azért, hogy egyáltalán bejussanak, ami kívülről nézve sem tűnik leányálomnak. Az a sor mindig baromi hosszú, tehát az a legjobb, ha úgy mész oda, hogy már ki van fizetve a jegyed.

2022. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!