Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol egyszerű mp3-ból ki lehet szűrni a zenei hangokat, és azokat egy zongorán visszajátszani, tehát látni, hogy mikor milyen hangok hallhatóak?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, ne tegyetek be olyat, ami hangtornádót eredményez, mert azokat már ismerem. Vagy nekem bármilyen módszer megteszi, ami valamennyire is képes megmutatni a hangokat használhatóan. Köszi.
2022. ápr. 21. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy mezei zongora, vagy ének, hegedű, stb. szól, azt még simán vissza lehet nyerni, hogy milyen hangokat játszott le, de zenéből, ahol sokféle hang szól egyszerre, ez nem lehetséges.
2022. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%

egy jó zeneiskolát ajánlok alapfokú szolfézzsal. Ugyanis a zene ott kezdődik.

Tudom, te most kapálózól, zihálsz, és azt gondolod, te csak a telódat szeretnéd nyomkodni mint eddig, és nulla zenei tudással leszel valaki.

De az az út amit jársz a senkik útja.

2022. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1-es, köszönöm a választ.


#2-es, rohadt nagyot tévedsz. Képzeld, bármily furcsa, de játszom két hangszeren is autodidakta módon, és nem arra voltam kíváncsi, hogy te mit gondolsz, hanem hogy van e válasz a kérdésemre. Olybá tűnik nincs. Talán kicsit tájékozódni kellene, mielőtt ítélkeznél vagy megállapításnak álatalad titulált mondatokat írnál.

2022. ápr. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!