Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Disney hogy vitte tökélyre...

A Disney hogy vitte tökélyre a Marvel szuperhősfilmjeit úgy, hogy közben hazavágta a Star Wars/Csillagok háborúja franchise-t?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Az egyiket a Marvel csinálja, a másikat a Lucasfilm. Az egy dolog, hogy mindkettő a Disneyé, de nyilván nem folynak bele a készítésbe 100%-ig.


Egyébként ez szubjektív, mert én szerintem nem vitték tökélyre a Marvelt, a Star Wars-t pedig nem vágták haza.

2022. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

1# kenedi kisasszony azért szeretett bele kontárkodni.


Na meg J.J és barátja is mintha a disney kezébe lévő rendezők lennének nem a lucasfilmnél.


Aki tartja a lelket az sw-be az filoni

2022. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Kennedy a Lucasfilm góréja jelenleg, nem? Így nyílván neki joga van beleszólni. Bár én nekem nincsenek belsős infóim, így nem tudom, hogy mennyire folyik bele.
2022. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltünő? Amibe nincs benne a keze az jó lesz
2022. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert te tudod, hogy miben van benne a keze meg miben nincs.😁


A folytatás trilógia meg a Mandalorian készítése alatt is ő volt a Lucasfilm fejese.


És mi van a Bobával? Az nem lett valami jó. Akkor gondolom abba megint beleszólt. De bezzeg a Mandiba meg a Zsiványba nem.


Félre ne érts, nem akarom én őt mentegetni, de szerintem hülyeség mindenért őt okolni. Szerintem pl JJ többet ártott.

2022. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

5# 🤦‍♂️


Elég nyilvános adat hogy mibe van benne meg mibe nem

2022. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Én eddig is tudtam, hogy mindegyikben benne van. Csak itt sokan okoskodnak, hogy a Mandi azért jó, mert abban nincs benne KK keze, pedig ez nem igaz.

2022. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 smidla válasza:
34%

Az új trilógia azért lett ennyire béna, mert nem volt meg az elején az egységes vízió, a nagy történet, a stúdió menet közben találta ki, hogy akkor most mi merre hány óra, mert nagyon biztonsági játékot akartak játszani. Nem mertek semennyit sem kockáztatni, mert rettegtek a toxikus rajongótábortól, akinek semmi sem jó. Ezért lett a nyitórész egy az egyben ismerős panelekől, ismerős történetből felépítve. A másodikban a készítők mertek újat húzni, tényleg voltak benne bátor dolgok (meg persze vitathatatlan, hogy voltak benne nagyon gyenge részek is), látszott, hogy ott az írónak / rendezőnek volt egy bátor elképzelése, hogy merre akarja terelni a sztorit. A stúdió azonban itt is maga alá csinált, amikor találkozott a "a nézőknek semmi se jó" jelenséggel, ezért a záró részben még pofátlanabbul nyúltak vissza az ismerős elemekhez, ebből lett az "állj át a sötét oldalra kisunokám", amitől majdnem kikapartam a szemem :(

Lucas a két korábbi trilógiánál már az elején tudta, hogy mi lesz a nagy ív, amit be kell járni, megvolt a fejében a koncepció, mondom ezt úgy, hogy az előzménytrilógiáért nem vagyok oda (de amit el kell ismerni, azt el kell ismerni).

A Marvelnál is volt egy agytröszt, akinek megvolt a nagy vízió, a nagy egységes történet, amire "csak" felfűzte a rengeteg filmet, azért sikerültek ennyire jóra, koherensre, összefüggőre.

2022. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 smidla válasza:
Ja, és a Zsivány Egyes azért lett ennyire jó, mert egyrészt egy mindenkit érdeklő, izgalmakat rejtő történetet dolgoztak fel, ráadásul úgy, hogy a szereplők nagy része nem is szerepel az eredeti trilógiában, tehát nyugodtan meg lehet ölni az összes újonnan felbukkant karaktert is, ezáltal hatalmas szabadságot élveztek az írók.
2022. ápr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rewqrewqrewq ***** válasza:
60%
Úgy, hogy a Marvel univerzum giccsparádés, mese habbal szintjét nem lehetne rátolni a Star Wars-ra (se a Batman-re) ... Eleve a Star Wars-nak súrolnia kellene a 18as korhatárt .. Ötlettelenség, gyerekzsúr szinten bemutatott karakterek stb. Az elmúlt évek nagy vicce az volt számomra, hogy a 2018-as Solo: Egy Star Wars-történet ... szerintem, 5 fényévet ver akármelyik új generációs Star Wars filmre.
2022. ápr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!