Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb volt az...

Simon Petrikov kérdése:

Szerintetek is jobb volt az internet, amikor még főleg csak kockák voltak rajta/kockák használták?

Figyelt kérdés
Nekem hiányoznak egyes régi oldalak dizájnja, az oldalak, fórumok változatossága néhány oldal elsöprő dominálása helyett, a Myspace-hez hasonló közösségi oldalak (bár lehet, hogy a közösségi oldalak azzá válása amik ma elkerülhetelen volt), és amik talán a legfontosabbak, a felugró reklámok és felugró sütik nélküli oldalak, az, hogy a legtöbb oldal a kockáknak volt készítve az átlag ember helyett, és a teljes (vagy legalábbis teljesnek érződő) internetes szólásszabadság és az ebből származó vadnyugatias érzés, ahogy azt angolul szokták mondani az internet korai szakaszáról.

2022. máj. 2. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szerintem jobbak a mostani fejlett weboldalak. De ettől függetlenül hiányzik a régi MySpace / My vip es időszak.
2022. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobb volt. Ami azt illeti, a legtöbb embernek nincs igazán szüksége a netre.
2022. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

De, hiányzik.

Ezzel együtt a mostani se rossz, mert minden rajta van. Régen azért sokkal kevesebb volt az info.

2022. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én azt a rendet szerettem Pl. fórumokban sok admin volt akik felügyelték a hülyéket.

Rend volt...

Most mi van? Vicc. Csak a vita mindenhol meg a trollkodás és az off.

2022. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért van, mert régen színvonal volt. Az adminnak a bőr lesült volna a képéről, ha az ő rendszere nem jobb, mint a többi 2-3, amennyi még létezett. A haszon csak ezután jött.

Ma meg tömegével vannak, és az első mindenütt a haszon... ezért feláldoznak mindent. Például az igazán jó admint is, mert azt meg is kell fizetni.

2022. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!