Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » RTL KLUB teletext SMS chat,...

RTL KLUB teletext SMS chat, emlékszik még valaki erre? :D

Figyelt kérdés

azt hiszem a 370 vagy 371-es oldalra írtunk nagyon sokat, a sport oldalra, ott néztük a f1-et, kézit, filmeket + közbe ment a chat.. és természetesen előtte is és utána is, meg egész nap is :D és nemrég megtaláltam azt az ősrégi telómat amivel akkor nyomtam és belenézegettem az üzikbe és.. :D nagyon komisz volt, egy csomó ilyen üzi megmaradt..

és ha már így alakult, akkor már összeszedném ezeket a régi arcokat:) hátha valaki pont rátalál onnan erre a kérdésre


volt olyan hogy Kate, Dorcsi, Del Piero, Exit, Tiger, Vanessa stb most így hirtelen ennyi rémlik, mert közbe elkeveredett amire leírtam a tobbieket, de ha meglesz jövök



#RTL Klub #.txt #teletext #sms chat #Kate, Dorcsi, Del Piero, Exit, Tiger, Vanessa, Koki
2022. máj. 5. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!