Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A BET365 fogadóiroda kb. 3...

A BET365 fogadóiroda kb. 3 percenként kiléptet. Ezt követően visszalépek. A mai napon a megjegyzésnél található üzenetet adta ki, és nem engedett bejelentkezni. Volt már másnak is hasonló tapasztalata? Ki fognak végleg tiltani? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
"Ön elérte az egy napon engedélyezett maximális bejelentkezések számát. Kérjük, próbálkozzon később."

2022. máj. 24. 16:05
 1/5 tozser ***** válasza:
100%

A cég használati utasitásánál ott áll, sokszor a sikeres (nyerő) gyakori napi belépését korlátozzák igy.

De olvasd el a gugliban mit mondanak erről ők, maguk.

Ugy látszik vagy túl sikeres voltál vagy túl sokszor lépsz be.

Foglalkozzál egy kicsit mással is..

2022. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bferike ***** válasza:

Ez inkább valamilyen sz. gepes hiba lesz.

Milyen op. rendszer, és milyen böngészőt használsz?

2022. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows 10 és Mozilla Firefox.
2022. szept. 12. 12:54
 4/5 Bferike ***** válasza:

Én linuxot, és ugyanezt a böngészőn használtam több mint tíz évig hiba nélkül játszottam az asztali gépemen(még amikor nagyon "tiltották ", akkor is simán működött.

Viszont bő fél éve nem indul el egyáltalán csak a mobilomon aztán kipróbáltam az asztali pcmen chromiumon, és azon is kisebb trükkök után indult csak el. Ha telefonos "emulált" megjelenítésre raktam feljesztői módban.

Nem tudom mi akadhat, de nekem csak így működik azóta is.


Az érdekesség, hogy telefonon viszont soha nem volt semmi hiba.

Lehet, hogy paranoid tévképzet, de mi van, ha megfigyelték, hogy pc-n szignifikánsan jobban tippelek(ott a sok "segítő" infooldal), míg telefonon ez nincs, így "gyengéden" átterelnek oda. (meg az impulzív hülye fogadásokat is ott teszi az ember ugye).


Ez az én "sztorim".

Neked megy mobilon?

2022. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mobilon megy. Asztali PC-n néha kidob.
2022. dec. 14. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!