Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Éjszakai műszakban mivel...

Éjszakai műszakban mivel üssem el az időt?

Figyelt kérdés

Akik megrehetik hogy olyan munkakörben dolgoznak ahol csak jelen kell lenni és kitölteni a munkaidőt, lehet netezni, mivel töltik el az időt neten?

Ajánljatok oldalakat, fórumokat ahol lehet nézelődni, emberekkel beszélgetni.



2022. jún. 17. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én letöltöttem a need for speed hot pursuit kettőt.
2022. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Opció lehet a játék is de inkább fórumozgatnék, csoportozgatnék, ismerkednék.
2022. jún. 17. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:

ha van valami témád, akkor arról készíthetsz Wikipédia szócikkeket is, vagy csak kiegészítesz más szócikkeket.

Lehet olvasni, vagy képezni magad, pl. nyelvet tanulni, vagy valamilyen szoftver kezelését.

2022. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hasonlóra magam is gondoltam.

Például photoshop kezelése grafikai elemek miatt.

Mondjuk inkább szórakoznék vagy társalognék. A szexualitás elég közel áll hozzám témában.

2022. jún. 17. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet váltogatni is egyiket másikat a nyolc óra alatt. egy kis csajozás egy kis önképzés s már reggel is lett!
2022. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szívesen segítenék lányoknak hogy tisztába kerüljenek a testükkel például, sokan szenvednek testkép zavarban, arról nem is beszélve hogy vannak akik azt sem tudják mi az a csikló, nem hogy mire való.

Ilyen téren hol tudnék segítséget nyújtani?

2022. jún. 17. 15:11
 7/7 anonim válasza:

Ajánlani tudok épp: [link]

Viszont éjfél után már itt se nagyon vannak, tehát nem kifejezetten éjszakai chat, de ha mondjuk korábban kezdődik a műszakod akkor az elején jó lesz. :)

2022. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!