Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi lesz a fellépési ideje...

Mennyi lesz a fellépési ideje egy adott zenésznek a Szigeten?

Figyelt kérdés
Napijegyet vásárolnék, hogy eljussak egy adott külföldi zenész koncertjére az idei Szigeten. Nem vagyok egy nagy fesztiválozó, de előreláthatólag egy fél tízre betervezett koncert meddig tarthat majd vajon? Ugye ilyen eseményeken megtisztelik a nézőket és színvonalas produkciót adnak a fellépők?
2022. júl. 3. 04:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ugye ilyen eseményeken megtisztelik a nézőket és színvonalas produkciót adnak a fellépők?" 🤣🤣🤣


Erre azért ne vegyél mérget. Tudod ezek olyan emberek akik ha éppen olyan kedve van, akkor leszarja hogy miatta van ott x ezer ember.


Én ott voltam a 2016-os szigeten mikor Rihanna nyitotta a bulit. Úgy tudom 280 milliót fizettek neki hogy eljöjjön a szigetre. Na most úgy indult hogy 30-40 percet SZÁNDÉKOSAN váratta a tömeget, már ez sokaknál kiverte a biztosítékot. Szerintem voltunk 40-50 ezren a nagy színpadnál bicsaknyitogató hangulatban.

Végül egy világi hulladék produkciót adott elő, hosszú szüneteket tartott a számok között teljesen indokolatlanul, mivel az egészet ugyan abban a ruhában zavarta le szóval nem tudni minek ment ki percekre a színpad mögé.

Az egész egy ilyen falunap hangulatot éreztetett, főleg mikor éppen olyan kedve volt hogy akkor playback-ről menjen a műsor 🤣 Kb. 20-30 perccel a kezdés után elkezdtek lelépni az emberek (mi sem vártuk meg a végét) mert annyira igénytelen volt az egész.

Szóval 280 millióért ezt tudta nyújtani, hogy a szándékos késéssel meg az indokolatlanul hosszú szünetekkel lerövidítette a műsoridőt és egy hakni szintű produkcióval "tisztelte" meg a közönségét.

Azon csodálkozok hogy épségben eltudta hagyni a fesztivált 🤣

2022. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah az lemaradt, hogy Rihanna is fél tízkor kezdett volna eredetileg, és ugye 11kor lövik a bulit mert addig lehet hangoskodni.
2022. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy az első külföldi turnéjának egyik állomása lenne a Szigeten...de akkor a fél tízes kezdés felvezető koncertet jelentene és főleg rendesen tartanák, nem? Nagy vállalás volna a részemről csak úgy a napi jegy egyetlen kedvenc miatt xd
2022. júl. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!