Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova lett egy csomó régi...

Hova lett egy csomó régi Bartos Cs. István videó? Letörölték? Esetleg nem lehet valami alternatív helyen megtalálni ezeket?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 2012-esek érdekelnének, abból az időből ahol a régi konyhaszekrény előtt ült nagykabátban, volt ahol az elején fejen állt majd elmondta mi az a bartosizmus stb. Volt ahol mikulást evett, körömlakklemosót ivott, ezeket én sem találom.
2022. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezeket keresem
2022. júl. 12. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem valószínű letörölték, ha valaki nem mentette le, akkor nem lesz meg, mert Bartosnak tuti nincs meg, legfeljebb az akkori szerkesztőjének.
2022. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik viszonylag újabb talán kb 1 éves videójában volt is róla szó, hogy haragszik a yt-re, bár aztán lehet azt a videót is törölték, de pont ez volt benne a lényeg, hogy a yt törölte vbalamiért rengeteg videóját, nincs meg pl az se ami valami húsvéti wc ajtó csapkodó vagy myilen néven volt fenn és kevert fél liter pálinkából meg pár egyébből egy oylan koktélt ami után már 5 perccel dőlöngélt.
2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2023. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


#4

itt a wc ajtó csapkodás

2023. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!