Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi van jelenleg Kriszhadvice al?

Mi van jelenleg Kriszhadvice al?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz óta teljesen eltűnt, talán egy karácsonyi posztja volt, azóta semmi.

Olyan választ/válaszokat várnék amik valósak nem spekulációk. Pl konkrétan látta valaki xy helyen dolgozni. Esetleg látta bulizni, barátnője van, vagy akár időközben családja, gyereke lett.

Az ilyen " az ki?" "Szerencsére fogalmam sincs kiről beszélsz" "biztos elrabolták az alienek" típusú emberkék legyenek szívesek ne is fáradjanak a kommenteléssel!



2022. júl. 14. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg egy rehabon tartózkodik.Mert már nembírta megkülönböztetni a játékot a valóságtól.Most erről próbál leszokni.
2022. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha érdekel ez is hogy hol,akkor Kovácsszénáján van,a Mérföldkő nevű helyen.
2022. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Meg pár hónapja kint volt egy insta story amit a haverja rakott ki, a háttérben meg egy tálcán fehér por volt csíkokra kihúzva. Pár óra után eltűnt a story, és aki felrakta discordra hogy mi ez, azt kitiltották a modjai. Több helyről hallani hogy tényleg rehabon van, de szerintem csak megszedte magát, és röhög hogy a sok kisgyerek hogy bekajálta a pozitivitás dumáját.
2022. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ha ezt a rehab szitut ennyi helyről visszahallani, akkor biztos van valami alapja. Ezt az is alátámasztja hogy több mint fél éve egy szót sem hallani felőle. Ha valakiről, akkor pont róla nem gondoltam volna hogy ilyet olvasok. Nagy csalódás sajnos, azok után amit felépített/közvetített (béke,szeretet,pozitivitás,kitartás) nem tudom lesz e visszaút. Ha visszatér biztos sokan kíváncsiak lesznek rá de teljesen szavahihetetlenné vált.

Nem gondolnám hogy megszedte magát és otthon röhög. Biztos félre tudott tenni pár millát,de azt egy idő után fel fogja élni. Utána mit csinál? Streamer élet után nem hiszem hogy elmenne igazából bármi mást is csinálni. Ez egy álom meló. Szerintem elég biztos hogy valami személyes testi és vagy mentális dolog állhat a háttérben.

2022. júl. 16. 01:07
 5/10 anonim válasza:
66%

Egyik streamertől hallottam, hogy ugye agyonpromózta, hogy az ufos video mennyire fain lesz és nem lesz benne 1 reklám se, mert neki az szembe megy az elveivel egy ilyen dokumentumfilmnél. Na és a sztori az, hogy már 8-10 percenként jön reklám a kis "filmjében". Pedig a videó első 3-5 percében is elmondja ugyanabban a videóban, hogy 0 reklám lesz...Az első 13 percben csak 2 reklám van, katasztrófa. A többi videójában is dupla/tripla annyi reklám lett, szóval nem hiszem hogy vissza fog térni. Neki ez a kiszállója. Jól hülyének lett mindenki nézve.

És én is benne voltam eléggé a dolgokban anno, rajta nagyon látszott hogy túltolja a cuccot...

2022. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gali2 ***** válasza:
50%

Kedves utolsó, annyira szeretem olvasni mikor ilyen hülye ember mint te.. leírja a kis mondókáját...sem annak ahogy egy Youtube videó működik, sem pedig annak ahogy a YouTube változott az elmúlt hónapokban, évben, nem vagy tisztában.

Hülye vagy mint a föld... de legalább bátran adod róla tanúbizonyságod....

2022. okt. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gali2 ***** válasza:
50%
Te pedig kérdező, ha minden hülyeséget baromságot elhiszel, nem vagy különb...birka...
2022. okt. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A reklámokat te állítod be minden videónál. Ő amint lelépett, rá 2 hétre bekapcsolta a reklámokat, és minden 7-8. percben az megy. EZt ő állította be így. Ha nem hiszed, tötls fel youtubera egy 8 percnél hosszabb videót, és láthatod, hogy megadhatod hogy 0 reklám legyen, vagy hogy milyen időközönként menjen. Egyszerű a képlet: lelépett, telerakta minden videóját reklámmal és boldogan él.
2022. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%
Utolsó! Jogvédett az egyik zene, a reklám bevételt a tulaja kapja nem Krisz.
2022. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a legnagyobb butaság amit írhattál most de tényleg. Nézz utána, nem így van. És eddig 0 reklám volt, kriszh meg eltűnése után telepakolta reklámmal hogy más bezsebelje a pénzt? Te sem gondoltad komolyan. Ha jogvédett zene van, nem is lehetne telepakolni reklámmal, ezt tudhatnád.
2022. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!