Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most fogok elsőre buliba...

Most fogok elsőre buliba menni mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még szórakozó helyen de most megbeszéltük a párommal hogy elmegyünk. Még is mibe menjek, mire kell oda figyelni az ilyen helyeken, kb mennyi pénzt vigyek magammal

(nem vagyok egy berugós fajta)

Jegyet előre veszünk, mennyi idővel menjünk előbb ha 22kor van kapunyitás

Váci club mouseoleumba mennénk.



2022. júl. 16. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa és 17 éves lány vagyok azt ki felejtettem
2022. júl. 16. 10:27
 2/5 A kérdező kommentje:
És hozza tennem nem vagyok egy vékony alkat így egyberuhát nem szoktam felvenni
2022. júl. 16. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy farmer csinosabb, vékony felsővel jó lehet. Vagy ha szeretsz szoknyát hordani akkor az. Valamilyen pulcsit vagy felsőt vigyél magaddal amit aztán a derekadra köthetsz táncolás közben. A tömegben mindig melegebb van, de kint vagy ahol pl italokat lehet kérni ott meg hideg. Az rajtatok múlik hogy mikor mentek, lehet később is mint a kapu nyitás. Vagy max fél órával előtte.
2022. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
Plusz esetleg ha van hasitasid, akkor azt praktikus elvinni, mert nem zavar annyira a táncolásban, mint egy kistáska.
2022. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kapunyitáskor kutya sincs még, jóval utána érdemes menni.


Kényelmes, zárt cipő, mert össze-vissza fogják taposni a lábad, csini szoknya, csini felső, és vékony pulcsi. Ha zárt hely bennt rohadt meleg lesz, ha kimész utána fázni fogsz.


Kicsi táskába csak a legfontosabb dolgok, ne legyen sok érték nálad.

2022. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!