Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatábor?

Egyetemi gólyatábor?

Figyelt kérdés

Akik régebben voltak gólyatáborban, sok olyan feladat volt, ami ma már botrányos lenne?

Tudtok mesélni tapasztalatokat?



2022. júl. 17. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt botrányos feladat nálunk. Volt például akadálypálya, ha célba értél le kellett húzni egy fröccsöt vagy sört, aztán indulhatott a következő.

Minél többen kellett beférni egy, a földbe rajzolt körbe.

Kellett indulót írni, kellett valami előadást kitalálni és tartani, meg kellett tanulni a gólyatáncot.

Volt az egyetem épületében olyan játék, ahol válaszokat kellett keresni a plakátokon egy rejtvényhez.

Volt olyan hogy dobókockával két hatost kellett dobni, ha sikerült odafutottál egy fröccsel teli bográcshoz és neki álltál inni. A következő akkor válthatott le, ha neki is sikerült két hatost dobnia. Az a csapat nyert, akinek a bográcsa előbb kiürült.

Ha valami egyéb kérdésed van, keress nyugodtan.

2022. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszoló, és szerinted ha valaki kihagyja akkor hátrányba kerül év elején vagy van valamilyen negatívum? Nyilván az hogy ha jó buli akkor kimaradok belőle, de kifejezetten arra vagyok kíváncsi, hogy az egyetemi élethez "szükséges" e a gólyatábor. Remélem érthető :)
2022. júl. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vélem igen, szükséges. Persze ha nyitott vagy és szívesen barátkozol, azért nem érdemes elmenni, hogy szenvedj. Láttam én gólyatáborban olyan embereket, akiket nem is értettem miért jöttek el. Rengeteg embert ismerhetsz meg gólyatáborban. Idősebbeket, szaktársakat, tanárokat. Ez később mind információval fog szolgálni és hidd el, jó ha tudsz mindenről. Idősebbek tudnak adni saját kidolgozott anyagot, szaktársak segítenek elmagyarázni mi volt az órán, ha nem érted vagy nem mentél be. Tanárok ha ismernek, lehet elmondják neked a folyosón, hogy következő órán íratnak dolgozatot, illetve az is lehet, hogy még órán kívül is segítenek.

Aminek én örültem még utólag, amikor egyik szaktársnak sem volt kedve elmenni egy buliba (32-en kezdtünk), akkor is elmehettem, mert valakit úgyis ismertem ott. Ha nem is tartottam a kapcsolatot minden egyes gólyatáboros ismerőssel, azért ha összefutottunk, mindig jót buliztunk.


Hátrányos annyiból lehet, hogy szerintem nem olyan egyszerű ismerkedni gólyatábor után, ha nem vagy nagyon nyitott személyiség. Egyébként hátrány nem nagyon ér, inkább előnyöket veszíthetsz. Értsd ezt úgy, hogy én egyszerűen megcsináltam egy beadandót úgy, hogy egy idősebb diák ésszerűen elmagyarázta, majd egy már elkészült beadandóról megcsináltam az enyémet, míg ezzel más hetekig szenvedett. Szóval nem szükséges a gólyatábor, de hiba lenne kihagyni, ha nem vagy teljesen zárkózott :)

2022. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Köszönöm a választ :), igazából orvosira megyek, de több felsőbb évest is ismerek régebbről, és zárkózottnak sem mondanám magam. Csak az a helyzet hogy akad jobb dolgom is gólyatábor alatt, buli barátokkal, Balaton stb. És úgy jött le hogy ezek a táborok nagyon az ivásról szólnak :(


Szóval szerintem én ki fogom hagyni ezt a tábort, de ezek szerint annyit nem vesztek vele, legalábbis rosszul nem járok, max az első hét egy kicsit érdekesebb lesz nekem :)

2022. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!