Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért hagyták abba a hálózsák.hu oldalon a IDW Transformers képregényeinek a fordítását?

Figyelt kérdés

Még most jöttek volna a legérdekesebbek. :(

Fogják esetleg valaha folytatni? A válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 25. 16:05
 1/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Az ottani fórumon meg tudod kèrdezni.

Amúgy emlèkszem vagy 20 ève amikor regisztráltam oda, akkor a srácok/lanyok akik csinálták, fiatalok voltak kb egyetemisták jobbjára, teli idővel ès energiával.

Csak azóta jobbjara ugyanazok csinálják, de már csaladosak, sokkal kisebb idejük van, kèpregèny meg nem lett kevesebb, sőt...

Ès gondolom kevés is a sikerèlmèny, alapból kicsi az olvasóközönsèg ahogy egyre többen èrtik az angolt, ès annak is csak a töredèke mutat bármilyen reakciót.

Döcögős ez már sajnos. Èn is angolul olvastam ki az IDW-s transformerst. (A 19-ben indult rebootot el sem kezdtem)

2022. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

Sajnos én csak egy éve kezdtem el angolul tanulni, de pár év múlva talán majd el tudom olvasni angolul is az IDW képregényeket.

2022. júl. 26. 15:13
 3/8 Hintalow ***** válasza:
100%
Helyes, szurkolok :)))
2022. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van egy másik ok is.

Az a képregény, amit elkezdenek itthon kiadni (nyomtatásban), általában leszedik az oldalról vagy nem folytatják a honosítását, hogy ne tegyenek keresztbe a magyar megjelenésnek és kiadónak.

A Fumax kiadó nemrég épp kiadott egy IDW-s Trafó-kötetet:

[link]

2022. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10:10, köszi neked is a választ! :)

Az Éljen Megatron!-t már olvastam a Hálózsák oldalán is, akkor még fenn volt, aztán megvettem, miután megjelent hivatalosan is. (A vicces az, hogy nekem a Hálózsákos fordítás jobban tetszett :D)

2022. júl. 29. 23:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek fognak még más IDW-s Transformers képregényeket is megjelentetni itthon az Éljen Megatron! után?
2022. júl. 29. 23:16
 7/8 Hintalow ***** válasza:

Hát jó kèrdès. Valószìnűleg azèrt azt választották (annak ellenère, hogy kb a törtènetvonal közepe) mert teli van ismert G1-es karakterekkel, ès viszonylag egyszerű törtènetvezetès, nagyrèszt a földön játszódik.

Ha sikeres lesz, lehet, hogy szemezgetnek mèg majd belőle, de elèg valószìnű, hogy nem fogják az elejètől elkezdeni az egèszet.

2022. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2022. aug. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!