Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lehet ez a Zoltán Bábli a...

Ki lehet ez a Zoltán Bábli a youtube komment szekcióban?

Figyelt kérdés
Nagyon sok videó alatt megjelenik ez az ember és értelmetlen kérdéseket tesz fel. Pl ilyet : ARTE VIA és ti nektek milyen márkájú autótok van és milyen színű vagyis az anyukádnak meg a te saját Nővérednek szeretném tudni ARTE VIA
2022. júl. 26. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami unatkozó hülyegyerek, vagy valami bot. De inkább az első, mert botok általában nem magyarul írnak.
2022. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mentális betegek, autisták szoktak ilyen sajátos interakciót folytatni a neten. Ilyenkor lehet kicsit belelátni egy ilyen ember 'fejébe', mikor a neten kommunikálnak, mert a való életben teljesen el vannak szeparálódva a társadalomtól, és a döntő többségnek teljesen ismeretlen a viselkedésük.

Ő is például ilyen, ha végigolvasod a kérdező kommentjeit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2022. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már érthető.
2022. júl. 26. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt az egyik kommentemre youtubeon, így találtam ide. Tőlem is azt kérdezi, hogy milyen márkájú és színű autóm van. Erre még válaszoltam neki, bár furcsálltam, mert nem autós témában szóltam hozzá. Most meg arra kíváncsi, hogy hol lakok. Semmi köze hozzá, nem válaszolok neki.
2022. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Helyes :)
2022. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
" Sír Mónika neked milyen márkájú autód lesz majd és milyen színű lesz szeretném tudni mert én is szerettem az autókat Sír Mónika " nem normális az arc
2023. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es vagyok. Igen, nekem is ilyen stílusban írt. Miután nem válaszoltam neki, egyszer-kétszer még megszólított. Aztán szerencsére feladta.
2023. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Plusike válasza:
100%
Keszitett egyet asszonynevre is ;-) Rettentoen unatkozhat.
2023. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Plusike válasza:
100%

pl., talaltam ilyen kerdest is és ez nem 5 honappal ezelotti. Sokaig nem volt aktiv. Elkepzeleheto, hogy valamilyen kezeles alatt all, vagy ???


"Bábli Zoltán (*.pool.digikabel.hu) (2019-09-03 22:13:46.023124)

Miért kellett kivonni a kék sárga színű Mercédesz buszokat szeretném tudni



Bábli Zoltán (*.pool.digikabel.hu) (2019-09-03 22:16:45.215034)

És majd mit fognak majd csinálni azokkal a kék sárga színű Mercédesz buszokkal amik Kővágószőlőson vannak szeretném tudni"

2023. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9, ezek teljesen normális kérdések, csak a megfogalmazás kicsit furcsa. Gondolom valami buszos youtube videónál írhatta.

Röviden: Nálunk, Pécsen a 2000-es években vett a város Mercédesz buszokat, amik először kék-fehér, később kék-sárga színben érkeztek. Aztán a 2010-es években volt valami balhé a helyi buszos céggel. Ezt most nem részletezem. A lényeg, hogy a feltehetőleg még használható buszok, az össze régebbi Ikarussual együtt (nem kis járműparkja volt a városnak) egy üres város melletti mezőre kerültek és ott rohadnak hasznosítatlanul. Lehet hogy már szétvágták őket, nem tudom. Pár éve még a műholdképekről is jól látszott a sok busz a semmi közepén. Gondolom erről érdeklődött, teljesen értelmes kérdések. A "szeretném tudni"-t nem értem én sem, miért teszi hozzá, minden mondata végére. Valamint rendszeres a szóismétlés is nála. Valószínű autista, vagy valami ilyesmi mentális beteg lehet. És ezek szerint pécsi lehet.

2023. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!