Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Veszprémi programok fiataloknak?

Veszprémi programok fiataloknak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mennénk, de nem ilyen túrára meg város nézésre gondolok, hanem valamit csinálni/szórakozni csak úgy.

Valami program ötletet írnátok légyszíves?



2022. júl. 31. 17:47
 1/6 anonim válasza:
Szia. Veszpremben van egy allatkert, az nagyon szep, erdemes megnezni, persze csak ha nem esik a varosnezes kategoriaba. Ha vasarolni szeretnetek, esetleg moziba menni, vagy enni egy kinait, arra ott a Balaton Plaza.
2022. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én veszprémi 18 éves fiúként, nem túlzok, 10 percig gondolkodtam, és nem tudtam semmit sem írni.

Nem szidni fogom a saját városom, bár érettségi után fix megyek egy nagyobb városba(Miskolc is jobb ennél ha pörgést nézzük), de azért az, hogy ha szórakozni akar valaki csak moziba tud menni vagy étterembe az eléggé alja.

Innen mindenki Szvárra, Pestre, Balatonra megy amúgy bulizni vagy valami.


#1 de nem ilyen túrára meg város nézésre gondolok -> szóval fix nem állatkertbe akarnak menni hanem szórakozni.

2022. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

#2 Nincs a varosban diszko? Idoszakosan megrendezett retro buli? Olyan kiulos, teraszos hely ahol szol zene? Kocsma kerthelyiseggel? Koncert vagy valamilyen rendezvenysorozat? Billiard, teke club? Hol lehet ott ismerkedni?

Azert kerdezem, mert en is gondolkodom Veszpremen bizonyos celbol. Kivancsisag. 🙂

2022. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3, nem #2 vagyok, de az én meglátásaim:


A városban 1 olyan discot tudnék mondani ami normálisabb, de az zárva van felújítás miatt.

Időszakosan megrendezett bulinak számít az utcazene, ekkor van élet veszprémben évente 1x pár napig aztán kifújt.

Van még a Rozé rizling fesztivál, az inkább a 40-50-es korosztálynak kedvez. Persze fiatalabbak is kimennek, de alapvetően nem egy egyetemistáknak kitalált rendezvény.

A Veszprémfest talán az utolsó nagyobb rendezvény,de ez nem ingyenes és szintén az inkább 40+ -nak kedvez (méreg drágán)

Kerthelyiséges, zenés kocsma nem igen van. Van a gesztenyés sörkert,ahol a 15-25-ös korosztály piál hétvégente, de nem nevezném túl színvonalasnak, zene sincs meg semmi hangulat, mindenki a saját társaságával leül egy asztalhoz inni.

Kultúrbisztróból ha jól rémlik van kettő, néha fellépnek náluk,de ezek sem olyanok, hogy bármikor betévedhetsz van valami..

Biliárd meg ilyesmi inkább külvárosi kocsmákban van elvétve, de oda nem nagyon jár ki a fiatalság, inkább az adott lakótelepek férfijai.


Szóval igen, összességében véve nincs túl sok lehetőség.

2022. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, szinház mellett van egy ilyen kiülős hely ahol szól a zene (btw ott szúrták le Cozma-t 2009ben asszem), van valami cashclub vagymi az csak péntekenként van és szombatonként, ott szoktak fellépni is, de szar. Kocsma van a stromfelden például, de szerintem kiégett 60+os lakótelepiekkel akarsz iszogatni. (kocsmák nagyrésze ilyen Vp-ben)

Most volt utcazene fesztivál, akkor volt élet a városban, teli volt este a belváros emberekkel, de például tegnap végigsétáltam belvároson 21:30 körül azt jó ha találkoztam 10 emberrel.

Veszprém nem az a bulizós város, ha családot akarsz alapítani arra nagyon jó, nagyon jók az ovodák, sulik, játszóterek, gyerekorvosok, és rengeteg kirándulási lehetőség (Bakony, város végén Gulyadomb, Benedek-hegy,vár,állatkert,Bettekints völgy), valamint rendezett szép város, de azért szépség ügyileg sem olyan nagyon nagy szám. (Szerintem Fehérvár belvárosa szebb)

Valamint a várunk sem nagy szám, áll 3 templomból, püspöki palotából, szaléziánumból, tűztoronyból és városházából. Én várnak se nevezném hanem templomparknak.


Ismerkedni nem tudom hol lehet, suliból van egy pár barátom és Budapestről, Miskolcról, Fehérvárról xD

2022. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nagyon jól ismerem a várost csak meguntuk annyira nincs semmi.


Igazából ilyen kézműves programokra gondoltam szappankészítés vagy valami ilyesmi ami izgalmas is lenne, de tudtommal nincs sajnos. Vagy valami extrább ehhez hasonló dolog.

Most a fedett gokart pályát néztük ki, remélem az jó lehet.:)

2022. aug. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!