Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy körhintán hányt?

Figyelt kérdés
Vagy más hasonló szerkezeten

2022. aug. 6. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én kis koromban a rakétás körhintán. A kintről figyelők azt hitték, hogy a rakéta életre kelt és húzza maga után a kondenzcsíkot. Egyébként mozgási betegségem van, Daedalon tabletta a barátom.
2022. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én még épp kitántorogtam a bokorig miután megállt az a borzadály de az öcsém behányt.

Brake dance vagy mi volt a neve.

Gyerekként én sem bírtam az autót,buszt sem,se szerencsére kinőttem. De ezek a forgós sz.rok még mindig kicsinálnak,azóta se ültem rá egyre sem és nem is tervezem.

2022. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hányingerem volt rohadtul a körhintán, három kört mentünk egymás után, de megúsztam. Haverom nem, ő behányt. Mondjuk piált előtte. Fogadás volt, én nyertem (mert nem taccsoltam).
2022. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, már lassan 8 éve nem hánytam szerencsére
2023. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!