Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Horgolt díszek mintáit keresem...

Horgolt díszek mintáit keresem, tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon vékony cérnám van, és a horgoló tűm is az, és nem igazán van olyan minta, ami elég nagy lenne. Sajnos nem tudok venni megfelelő vastagságút. Tudnátok nekem küldeni sok soros mintákat, amikből egy olyan tenyérnyi méretű dísz kijön?

2022. aug. 8. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony cérnából nem hiszem, hogy szép tartása lenne.

Én lehet, hogy inkább hajócsipkével próbálkoznék, elég hozzá egy baba varró tű, és rengeteg minta van a neten.

A nagyon vékony cérnámat én is arra használtam el.

2022. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki lehet keményíteni... Itt azért nem kell varró cérna vékonyságúra gondolni nem tudok, és nem is igazán akarok hajó csipkézni.
2022. aug. 9. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem varrócérna vastagságra gondoltam, hanem vékonyabb horgoló cérna.

Kolléganőmnek csináltam belőle táskára varrható apróságokat, de nem volt olyan szép. A hajócsipkének jobb a tartása.

2022. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 már írtam....nem akarok megtanulni hajó csipkézni, mert már próbáltam többször, és nem ment. Egyébként már találtam mamánál mintát nagy nehezen.
2022. aug. 9. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meggondolnád mégis magad, szólj nyugodtan, és küldök videókat, én is azok alapján tanultam :)
2022. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen 🥰
2022. aug. 10. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!