Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történne, ha valaki megprób...

Mi történne, ha valaki megpróbálna beúszni a Szigetre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Például megfullad, vagy félúton lehúzzák a mélybe a krokodilok. Nem hülyék a Sziget szervezői, tudják hogy milyen helyeken próbálnak bejutni az emberek és azt is, hogy mindig lesz próbálkozó. Túl sokáig úgysem tudnál bujkálni, mert az ott tartózkodási jogosultságot jelző karszalagot mindig látható helyen kell viselned, neked ugye az nincs. Az ilyet pedig megfogják a rendezvény szervezői/biztonsági emberei, és vagy kirakják, vagy ott helyben meg kell venned a napijegyet.

Ennyi szarakodás mellett viszont már egyszerűbb, ha legálisan mész be.

2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen,próbálta egy haverom évekkel ezelőtt,figyelik.
2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Figyu, nem fogok beúszni, csak egyszerűen kíváncsi vagyok. A szalagot egyébként, ha bent vagy, már a kutya nem figyeli, tapasztalatból tudom.
2022. aug. 9. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen Sziget, a fesztivál?
2022. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha részeg vagy, nem tudsz odáig elúszni, ha meg józan vagy, az azonnal feltűnik a sok mattrészeg meg bedrogozott fiatal között.
2022. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: Nem, természetesen az Alcatrazra gondoltam.
2022. aug. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!