Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen kaja, pia, zene,...

Milyen kaja, pia, zene, játékok, díszek legyenek itthon szilveszterkor?

Figyelt kérdés
kisebb házibulit tartok, 15-en jönnek... és én hogy legyek felöltözve??:P (15 éves lány)
2008. dec. 21. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kaja: szerintem csinálj szendvicseket, illetve legyenek sós rágcsálnivalók (csipsz, ropi..), esetleg pogácsa, sós rúd. Ha hagyományőrzőek akartok lenni, éjfélkor főzzetek virslit.


Pia: a pezsgő ugye alap, a többi piát neked kell tudni, mennyire ivós a társaság. Ha lesz nagy ereszdelahajam, akkor mehet egy kis tömény is, de mérd fel az igényeket/vedd figyelembe a szokásokat. Mindenképp legyen alkoholmentes felhozatal is, szénsavas, rostos üdítők, ásványvíz.


Zene: megint csak a vendégsereg ízlésétől és a buli stílusától függ. Ha táncikálós party lesz, akkor természetesen discos számok legyenek. Ha nyugisabb lesz, akkor mehetnek az egyéb popdalok, vagy a társaság stílusának megfelelő zenék, afféle háttérzajként.


Játékok: szerintem az Activity nagyon jó ilyenkor, annak is az Action! része, mert abban csak cselekvések a feladványok, és nagyon nehezek..nem unalmas. Ha nincs Activityd, de érdekel a dolog, szívesen küldök feladványokat emailben, ha írsz egy privát emailt nekem.


Jó játék még ilyen alkalmakra a Twister (főleg, ha már eleget ittatok :D), a Tabu, merészebb társaságnak pedig az Angyal vagy ördög.


Vagy, egy alkoholos játék, a címe: Én még sohasem. Mindenki kap 1 pohár piát (amit szeret, de kb. egyforma mennyiséget), körbeültök. Sorba mentek, az óramutató járásával megegyezően. Az első ember kijelent magáról valamit, amit ő még sohasem csinált. Például: én még sohasem voltam Prágában. Erre azok az emberek, akik voltak már ott, tehát rájuk nem igaz az állítás, isznak. Ezután a következő ember jön, és így tovább. Megfigyelhető, hogy minél többet isztok, annál durvább kérdések jönnek elő, avagy a nagy beismerések.. :D


Díszek: szerintem lufi, pár szerpentin bőven elég. A konfettit semmiképpen nem ajánlom, mert még húsvétkor is azt fogjátok porszívózni. :D


Összegzés: szerintem megkérdezheted a társaságot, ki mit tud felajánlani. Kaját, piát így el lehet osztani. Vagy a zenénél is lehet így, megmondod, hogy aki akar, hozzon CD-t, majd felváltva hallgatjátok. A játékokat megkérdezd meg tőlük, megvan-e nekik a Twister vagy valamelyik (ha neked nincs meg).


Öltözködés: semmi extra szerintem, mintha egy átlagos buliba mennél.

2008. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kaja: veszel egy csomó kiflit, karikákra vágod, megkened margarinnal, teszel rá felvágottat vagy amit szeretsz, szelsz rá savanyú vagy sima uborkát vagy paprikát vagy vmit, sajtot szórsz a tetejére és feltűzöd egy fogpiszkálóra. Nálunk kb 10 perc alatt elfogyott szóval jó sok kiflit vegyél :) jah és vmi jó farmert vegyél fel egy csini pólóval de öltözz fel rendesen mert megfázol, jah a farmerhoz csizmát :)és ne festd ki magad nagyon mert lefolyik a nagy buliban és nagyon ronda lesz :) vmi alapozó szempillaspirál és csillámpor a szemed mellé! tuti szilveszteri nem lefolyós smink :)
2008. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!