Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lett a wattpad sztorim...

Milyen lett a wattpad sztorim 1. fejezete?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 14. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Sz'r
2022. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egy tanár sem mond olyat fegyelmezés céljából hogy csesztetni. Nem túl valósághű es nem is túl érdekes már bocs. Nem olvastam végig. De ha te élvezed akkor csináld.
2022. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Nem olvastam végig" akkor honnan tudod hogy nem lesz érdekes?
2022. aug. 15. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon KiVáNcSi vagyok a folytatásra. :D
2022. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fura, hogy a főszereplő az utcán találkozik egy ismeretlennel akkor elmennek túrázni és nála alszik úgy hogy csak akkor ismeri meg. Aztán meg a sárkányok rész is különös
2022. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gyors. Vagyis te ha találkozol egy idegennel az utcán rögtön a nyakába borulsz? Értem, hogy Rakers nagyon vágyott már egy barátra és ezért ennyire örül a másiknak, de akkor is! Különben meg ha tényleg ennyit csúfolták, akkor az ember kételkedő lesz az emberekkel szemben... EZ persze csak az én személys véleményem nem bizonyított tény.

Aztán ott vannak a szülei. A fiuk hazahoz egy idegent és erre azt mondják, hogy jajj, de jó? Ez nekem egy kicsit irreális.

A leírásokat nagyon hiányoltam belőle, igazából olyan mintha egy forgatókönyv lenne, szöveggel és tömör leírással a történetről. És vigyázz mert van olyan, hogy egy mondaton belül váltogatod az igeidőket.

Remélem tudtam segíteni, tényleg nem rosszból írom ezeket, csak segíteni akarok, és elmondtam a véleményemet!

2022. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!