Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Röviden!: a tesóm már 22 éves...

Röviden!: a tesóm már 22 éves (fiú), de nem jár se buliba, se nem is ismerkedik, és eddig sem tette, vélemény erről, és...?

Figyelt kérdés
... viszont én, aki 16 éves(fiú)mennék a barátokkal városba (este), mennék buliba is, viszont "nem merem" megkérdezni anyát, hogy mehetek-e, mert szerintem úgyse engedne el, de szerintem ilyen idősen már lehet ezeket csinálni, és az ember próbáljon ki mindent, amit csak tud. És nyilván ez is beleszámít a kamaszságba.(ha nem tiszta leírom jobban majd)

2022. aug. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiszta.

Félsz, hogy anyud nem enged el buliba? De akkor hogy jön ehhez a kérdéshez a tesód?

2022. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Tesód értelmesebb mint te. Előbb tanulj rendesen. 16 évesn rohadtul nem kell még bulizgatnod helyette.
2022. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te voltál, csak kicsit más kontextusban?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..

2022. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló...az nem én voltam, nyilván abból gondoltad, hogy 16 éves Ő is, meg én is, de az nem az én kérdésem

2. válaszoló... tanulok én nem arról van szó, de azért nem kell tanulás után otthon ülni, vagyis nem szeretnék

2022. aug. 15. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

2#

B*meg ember, augusztus van.


Ha legalább tanév közben nyögnéd be ezt az idétlen házmesterkedő "rend és fegyelem" tanárnénis dumát, akkor még csak-csak megértem... de augusztusban hova tanuljon?


Amúgy meg... hidd el, ha 16 évesen meglett volna a most 26 éves élettapasztalatom, akkor lesz*rom az egész középsulit, mindenből megelégedtem volna a kettessel, és max a szamomra fontos tárgyakból igyekeztem volna.

Ehelyett élettelen nyomi voltam.

Kérdező teszi a legjobban.

Megtanulni a függvenytranszformációkat meg lehet érettségi előtti félévben is. Jól érezni magadat 16 évesen már nem lehet később.

2022. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van. Fontos a tanulás, de nem annyira, hogy emiatt elfelejtsd élvezni az életett. Ezek az évek soha nem fognak visszajönni és én mindig eszerint élem az életem.
2022. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Bulizgass, amíg megteheted. Most csajozz, bulizz, menjél, mert később már nem fogod tudni megtenni. 16 évesen én is mentem mindenfelén és képzeljétek el, hogy jó tanuló voltam! 😱

Azóta egyetemre járok, és lassan végzek.

Menj oda anyudhoz, mondd hogy nagyon szeretnél menni ide-oda haverokkal, engedjen el, a jegyeidre ez nem lesz hatással. El fog engedni, hidd el.

2022. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!