Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akinek nincs...

Van olyan ember, akinek nincs hobbija?

Figyelt kérdés

De az hogy? Az olyan hihetetlen…

Tévét nézni, sétálni, sportolni vagy olvasni csak szokott mindenki. Ezek nem kerülnek semmibe.

Hogyhogy nincs hobbija, akinek nincs? Annyit dolgozik a munkahelyen es a haztartasban? Vagy miert?

Miert szomoru, ha valkinek nincs hobbija? Szerintetek az szomoru?



2022. szept. 18. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nagyon van semmi hobbim, de csak azért, mert nehezen tartok ki egy dolog mellett, szinte hetente változik az érdeklődési köröm és szörnyen el tudom unni magam nagyon hamar.


Én is bánom, és tényleg szomorú, hogy nincsen egy fix hobbim, amihez visszatérhetek, ha kimerültem vagy unatkozom, mert így nem tudok semmibe belekezdeni egy-két hét leforgása alatt, de próbálok változtatni.


Egy jó ideje hébe-hóba pszichológiával foglalkozom, meg például a párommal elkezdtünk egy játékot játszani, abban eltöltöttünk nagyjából 150 órát eddig, remélem ez megmarad kis időtöltésnek:)


(Ha mellesleg valakinek van tanácsa, szívesen elolvasnám!)

2022. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell fix hobbi! Miert baj az, ha mindig mas a hobbid? Az nem baj.
2022. szept. 18. 11:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismertek olyat, akinek nincs hobbija? Tenyleg van ilyen ember?
2022. szept. 18. 11:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl. van -e hobbija annak az embernek, aki szokott kirandulni, de csak nyaron, havi 1-2-szer? Es semmi mas hobbija nincs. Ez pl. minek szamit? Van hobbija vagy nincs neki?
2022. szept. 18. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Számomra a hobbi és az időtöltés nem ugyanaz. A film nézés vagy séta időtöltés. Persze ezeket is lehet hobbi szinten űzni, de valjuk be a többség nem úgy néz tévét, hogy a bővített verziókat veszi meg a leadott filmből, bts videókat néz és minden infót tud róluk.
2022. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, ez az! Mi számít hobbinak es mi nem?…🤔
2022. szept. 23. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy definilálom magam számára, hogy a hobbi az egy olyan produktív tevékenység, melyben az egyén ki tud kapcsolni. Legyen az sport, zenélés, rajzolás, fotózás. A hobbinak van látható végeredménye (mondjuk egy kép arról, hogy mennyi kilómétert futott), míg az időtöltésnek nincs.
2022. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aha.

A pszichologus azt mondja, az egeszseges embernek van hobbija.

Tehat, ha vkinek olvasas, az nem jo akkor?

2022. okt. 3. 00:27
 9/10 anonim válasza:
100%
Egy depressziós ismerősöm azt mondja, hogy nincs hobbija, semmit sem élvez. Ezért 12 órában dolgozik aztán alszik és nem tudom, még mit csinál. Valamivel biztos eltöltimaz idejét, de nem biztos, hogy élvezi is. Ha nincs hobbid, az biztosan nagyon lehangoló
2022. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. okt. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!