Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezek alapján,...

Valaki felismeri ezek alapján, melyik blogot keresem? (Folytatásos fantasy sztorik lány főszereplővel.)

Figyelt kérdés

7-8 éve aktív olvasója voltam egy blognak hónapokon át, ahol saját kitalált folytatásos történeteket osztott meg az író. Aztán úgy alakult, hogy évekre elfeledkeztem róla, most pedig azon információk alapján, amikre emlékszem, egyszerűen nem sikerül megtalálnom. Valaki felismeri ezek alapján, hogy mit keresek?


Amikre emlékszem:


-A második nagy (sok részt megélt, befejezett) szorijának a címe "Lelkek éjszakája volt". Úgy emlékszem, szörny középiskola, és két ellenséges család játszotta a főszerepet benne. A lány lassan a részek alatt szerelmes lett az ellenséges család fiába. A sztori legvégén kiderül, hogy egy álmon osztoztak, és sok mindent mindkét fiatal csak álmodott az események közül.


-Az első sztorija nem fantasy volt, hanem egy sötét hangulatú, erotikától sem mentes sztori, amiben a főszereplő árva lány folyamatosan vele egykorú maffiózó fiúkkal gabalyodik össze vagy kerül összetűzésbe valahogy. Rengeteg minden történt, pár jellegzetesebb példa: Azt hitte, hogy megerőszakolta a nevelőapja, aztán pedig azt, hogy mások erőszakolták meg, végül rájött, hogy rosszul emlékezett, és senki nem bántotta ilyen módon. Az is kiderült, hogy van egy öccse és egy ikernővére. Az egyik maffiózó srácot Tadashinak hívták. Legalább 70 valahány részt megélt ez a sztori.


-Volt két olyan története is, amit pár rész után abbahagyott.


-Ebből az egyik egy boszorkány hercegnőről, és a szolgálatára kötelezett fiatal lovag srácokról szólt. Az utolsó közzétett részben felszabadítja a lovagjait, pontosabban önként és harc nélkül átadja őket egy titokzatos férfinek, aki a boszorkányok szolgálatába állított lovagok felszabadításán ügyködik.


-Külalakra szemetgyönyörködtetően igényes blog volt, és szerintem még ma is annak számítana. Mindig gyönyörű, egyedi tervezésű borítókép volt. Minden részhez választott legalább egy anime képet. Választott a részekhez hangulatzenét is. Blog.hu vagy blogspot volt.


Nos, sajnos csak ennyire emlékszem. Nagyon bosszant, mert emlékeim szerint aktívan kommenteltem is, mégsem jut eszembe.


Egyrészt nosztalgiából örömmel újraolvasnám a boszorkányos szorit, másrészt tervezek egy hasonlót, és félek tőle, hogy nehogy véletlenül plagizáljak. (Azt higyjem valamire, hogy saját ötlet a boszis sztorimban, valóságban pedig innen van az inspiráció, csak már nem emlékszem.)

Ha esetleg időközben letörölte az író a netről a műveit, az is hasznos infó, legalább akkor tudom, hogy ne keressem.


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. szept. 26. 13:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz helyre tettem ki az idézőjel végét. Szóval, a második sztorijának a címe "Lelkek éjszakája" volt.
2022. szept. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!