Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi idő jut nektek a napi...

Girlll3 kérdése:

Mennyi idő jut nektek a napi mókuskerék mellett a hobbijaitokra?

Figyelt kérdés
Pl könyv olvasás, önfejlesztés, vagy csak egy jó sorozatból pár rész megnézése? Elvesztetegetett időnek érzem a munkát. Az alatt is inkább vmi fantáziavilágban kalandoznék. Kíváncsi vagyok mások hogy vannak ezekkel a dolgokkal. Nekem spec alig jut időm kikapcsolni egy jó könyvvel vagy filmmel. Eléggé zavar.

2022. okt. 20. 18:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Semmi nagyjából.
2022. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Munkaheteken (hétköznap), ha kivonom a munkát, ingázást, alvást, házimunkáz, marad kb 20-22 szabadon felhasználható órám.
2022. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgozni sajnos kell. :( Én főzés-takarítás közben hallgatom, ami érdekel, nőkent ehhez hozzászoktam már. Ritkán tudok leülni film elé. 6-kor kelek és 18 előtt nem érek haza. Egyedül élek, sajnos nem segít senki. Inkább vagyok barátokkal szabadidőmben, amúgy rajzolok. Van 6 megkezdett rajzom. :D Januárban kisebb lesz a hajtás, akkor igyekszem befejezni mindet, illetve van ami karácsonyi ajándék lesz. Ebben az időszakban óriási a hajtás sajnos, Mert a karácsonyi időszakban kb. 2 hétig nem végzünk semmi komolyat szinte. Addig el kell készülni azzal, ami van.
2022. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!