Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » DC és Marvel a képregényeikben...

DC és Marvel a képregényeikben és filmjeikben-sorozataikban mennyire ad teret/támogatja az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé gyengén.
2022. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
mind 2 univerzumban vannak lmbtq karakterek. Plusz mivel a Disney keze is benne van a marvelben akik meg kifejezetten kiállnak a sokszínűség mellett ez nem is meglepő. Manapság minden valamire való cég kiáll az lmbtq érdekekért, ha nem látványosan akkor pénzbeli adományok formájában.
2022. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Drakula ***** válasza:
64%

Marvel.


[link]


DC

[link]

2022. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Emlékszem én pl az új Star Trek Discovery sorozatomat vártam nagyon. De amint megláttam hogy f*rtúró LMBTQ b****al van tele kb azonnal abba is hagytam a nézését.


Majd felfordult a gyomrom tőle. Semmi bajom nincs a melegekkel, de erősen túl van tolva ez az elfogadósdi. Szükségtelenül belerakják már mindenhova, hogy de már csak azért is legyen...


Könnyen lehet hogy DC/Marvel univerzumot is szépen csendben, majd szétcseszik ezzel.

2022. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
semennyire, Hál' Istennek.
2022. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
#4 pont az ilyen hozzáállás miatt van "erőlteve és túltolva". Ha minden ember végre elfogadná 100% ban és egyszerűen túlmennének rajta, mint amikor egy feketét látunk a filmekben (bár az kishableány óta sajnos láthattuk rasszisták is vannak bőven), akkor elcsitulna ez a dolog. De amíg ilyen ellenszenvet vált ki egy teljesen természetes dolog, addig a megkülönböztetés ellen felszólaló hangok és cégek is erényesen felfognak lépni.
2022. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

6. Miért akarja minden kisebbség, hogy MINDENKI a világon elfogadja őket? Ezt soha nem értettem.


Én sem várom el mindenkitől, hogy fogadjon el úgy, ahogy vagyok.

2022. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Téged nyílván nem kell elfogadtatni mert nem vagy kisebbség. A kisebbségek elfogadtatása egy intelligens, kulturált világban elengedhetetlen. Ahhoz, hogy végre gyűlölet és háborúk nélkül lehessen élni nincs más út mint megtanítani az embereknek tisztelni és szeretni egymást.
2022. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Gondoltam, hogy le leszek pontozva... Aki olyat mer mondani, hogy nem szeretne homoszexuális tartalmat látni a kedvenc sorozatában az homofóbnak miniősül. Mivel ennek kötelező elemnek kell lennie. Ez 2022... :D
2022. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

4-es


Jössz ezzel a "semmi bajom a melegekkel" dumával, de mégse tudod őket egyetlen normális jelzővel illetni, csak hogy fart*ró b**i. Most akkor miről beszélünk?

2022. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!