Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van minden buliban...

Miért van minden buliban dráma, sírás?

Figyelt kérdés
Biztonsági őrként dolgozok, gyakran járok szórakozóhelyekre is, és hogy valamivel elüssem a 8 órákat, figyelni szoktam az embereket. És MINDEN buliban látok sírást. Nem egyet, nem kettőt, sokat. Zokogó nők, gatt részeg férfiak. Mi értelme ennek? Miért megy bulizni az, akinek ennyire rossz a kedve? Én, bármikor bulizni mentem életemben, azt a nettó szórakozásért tettem, és egyetlen rossz hangulatú bulira sem emlékszem. Eleve, mikor elmegy az ember ilyen helyekre, akkor adott esetben napokkal előre rákészül. Haverokkal bemelegítenek előtte, ott olyan felfokozott a hangulat, hogy (magamból kiindulva legalábbis) nem értem, mi képes azt annyira lerombolni, hogy tömeges sírás legyen belőle. Ha rossz a kedvem, eleve otthon maradok.

2022. okt. 28. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez elég jó kérdés. Mi ha haverokkal bulizni megyünk akkor szórakozunk és jól érezzük magunkat. Persze előfordut hogy láttuk voltak akiknek rosszkedvük volt, sírtak, de el is vonultak onnan. Legtöbbször akkor van ez ha valaki csalódik a párjában példuául, de ezt inkább nőknél látom hogy elbőgik magukat ha nem ment el a kiszemeltjük főleg ha le is beszélték előtte, vagy más csajjal volt éppen. De úgy hogy csak úgy elkezdjen ok nélkül vagy valaki alapból rossz kedvvel menjen oda olyat nem igen láttam.


Volt velem is olyan hogy rossz kedvem volt és elmentem buliba, nem volt kedvem sem, de haverok rávettek hogy menjek, és próbáljak meg kikapcsolni, ha nem segít akkor hazamegyek. Ahhoz kéepst hogy semmi kedvem nem volt, egész jó buli volt elterelték a gondolataimat meg kicsit kikapcsoltam és akkor nem azért sírtam mert rossz kevem volt, hanem azért mert annyira röhögtettek hogy sírtam a röhögéstől. Azért az teljesen más, meg perse rásegített az a pár feles amit leküldtem előtte.

2022. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
A pia hozza ki belőlük, felszínre törnek az érzések, a gondok.
2022. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Biztos rossz buliba jársz, ahol nyálas rnb meg tömeg pop magyar zene megy. Menj el egy techno partyba vagy olyan helyre, ahol a zenékben nincs szöveg, ezzel arányosan nő az intelligencia is, egy bőgő embert nem fogsz látni, de részeget se.
2022. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az érzelmek teljes skáláját át akarják élni az emberek. Olyan ez mint az előétel, főétel desszert.
2022. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!