Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni amigurami babát horgolni?

Figyelt kérdés
És mennyi idő egy babát megcsinálni? Hány munkaóra?

#játék #horgolás #Amigurami
2022. nov. 4. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a horgolás nagyon egyszerű, egyféle öltést kell megtanulni, ezen kívül csak fogyasztani, illetve bővíteni kell. Az egyenletes öltésekhez kell gyakorlat, de odafigyeléssel ez is könnyen elsajátítható.

A figura bonyolultságától és méretétől függ, hogy mennyi időt vesz igénybe.

Youtube-on nagyon sok oktató anyag van, ott érdemes nézelődni, illetve Pinteresten vannak letölthető minták, igaz általában angolul.

2022. nov. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 miccamacca ***** válasza:
Én eddig nem ismertem ezt a céget vagy miez de én úgy látom csupán egyfajta szem képzést kell alkalmazni és mint az előző válaszoló is írta szem bővítés és fogyasztás az egésznek a kulcsa. Ahogy néztem vannak elég bonyolult minták de vannak amikhez kb. minta se kell mert simán kitalálható hogyan kell elkészíteni szóval nem gondolom egyáltalán nehéznek (legalábbis számomra biztosan nem)
2022. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Méret függő az idő, illetve bonyolultságtól is.

Amit tudni kell hozzá a rövid pálca, a magic ring, szaporítás és fogyasztás.

2022. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!