Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egyszer előfizetek a...

Ha egyszer előfizetek a Netflixre, akkor havonta levonja a kártyáról a havidíjat, vagy nekem kell minden hónapban utalni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 06:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve amég nem mondom le, addig havonta levonja a díjat automatikusan?
2022. nov. 8. 06:54
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Magától vonja amíg le nem mondod vagy amíg el nem fogy a pénz a kártyáról
2022. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 8. 07:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De csinálhatsz olyat, hogy elindítod az előfizetést, aztán azzal a lendülettel le is mondod. Akkor lesz egy hónapra előfizetésed, és szól időben, hogy figyelj, mindjárt lejár, fizess elő megint. Sőt, ha nem is aktiválodmegint rögtön, kényelmesen, adatvesztés nélkül megteheted mondjuk egy hét múlva. (Az első előfizetésed így speciális, van egy hét vagy egy hónap - nem tudom pontosan - ingyenes kipróbálási lehetőség, de ugyanúgy küldi az emailt, hogy fizess elő komolyan.)

Fordítva nem működik, szóval ha folyamatos előfizetésed van, akkor nem figyelmeztet, hogy figyu, holnap levonom a pénzt, ha ma lemondod, akkor spórolsz egyhavi költséget.

Én azért csinálom így, mert több streamingszolgáltatónál van accountom, de egyszerre nem akarok többnek fizetni. Most Netflix, jövő hónapban Disney, aztán mondjuk Amazon... ha meg épp egy sorozat közepén tartok, amit tovább néznék, akkor baromi egyszerű aktiválni megint. Így sokkal nagyobb a választék.

(Nem Magyarországon élek, nem tudom, ott melyik szolgáltatások elérhetők.)

2022. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!