Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ákos koncert az Arénában,...

Ákos koncert az Arénában, kérnek személyit a belépéskor? Mi vab ha más nevén van a jegy?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A jegy nem névre szól.
2022. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy tudtam, legalábbis a jegyirodában megvett. Ez most e-ticket lenne, mondták hogy azon van amikor van név. Ha már ilyen rendes vagy és válaszoltál, azt megkérdezhetem hogy miért kér el az e jegy eladó cég minden adatot, név, lakcím, telefonszám? Ez egy külföldi, nem is európai cég, GDPR alapján jogosult sem lenne európai adatok kezelésére.
2022. dec. 16. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Számtalan e-ticketet vettem, egyiken sem szerepelt név.

Azért kér el minden adatot, mert számlát kell küldenie a vásárlásról, valamint szüksége van a kapcsolati-adatokra, az esetleges problémák kezeléséhez.

Milyen nem európai cég árul jegyet egy Aréna-koncertre?!

2022. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet én vagyok paranoiás, most nézem hogy osztrák cég, magyar képviselettel, e -velkezdősikaneve. Az elején a fő böngészőm SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN hibára futott, megnéztem a tanusítványt és nem európai volt. Aztán bezár, ujra és a b betüs URL Shortener -en irányított az oldalra, ami valóban másik kontinens. Cseppet sem bízok bennük, a böngésző is security risk-et írt ki.
2022. dec. 16. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél másik cégtől! Nem lehet ennyire bonyolult egy Aréna koncertre jegyet venni.
2022. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!