Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Krúbi csajbulira szerintetek...

Krúbi csajbulira szerintetek honnan tudnék jegyet szerezni?

Figyelt kérdés

Próbáltam rá venni már 17.00-kor, csak befagyott a rendszer és mire betöltött, sajnos már az összes jegy elkelt.

Ticketswapon próbálkozok, de ott ha jól látom rajtam kívül 300-an várnak eladó jegyre, úgyhogy nem sok esély látok rá.

Esetleg van valami tippetek, hogy honnét tudnék szerezni?



2023. jan. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ne menj arra a szarra!
2023. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Hát elég necces. Mindig gondolkoztam, hogy melyik nem szereti őt jobban, ez volt a tippem, de most elég nyilvánvalón lett.

Amúgy a kérdésre nincs B megoldás, Ticketswap. Nem most, most nyilván esélytelen. De majd a buli előtti napokban vagy aznap tuti lesznek jegyek, ez mindig így van, állíts be értesítőt ha felkerülnek. Akár az Akva elé is oda lehet menni aznap, néha ott is próbálják elsózni a megmaradtakat akik mégsem mennek.

Az a baj, hogy aki már most árulja (mondjuk facén), az direkt ezért vette. Nem megbízható, mert simán el tudja adni több embernek ugyanazt a jegyet. Ticketswapon ilyen kockázat nincs.

2023. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom igazából, jelenleg akár facebookos kamu jegyet is megvennék, de még az sincs. Felajánlottak nekem még aznap 15 ezerért egy jegyet (eredetileg 7400 volt), de lemondtam, mert szerintem annyi azért sok lett volna érte. Utólag nem tudom, hogy megvenném-e annyiért xd
2023. jan. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!