Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt olyan az életetekben,...

Volt olyan az életetekben, hogy volt egyetlen hobbitok nagyon sok évig, és az az egy pont elég volt, mert minden szabad percetekben azt csináltátok; aztán egyszer X éves korotokra az egyre érdektelenebb lett a számotokra és kellett valami más?

Figyelt kérdés
Akár 10 évig egy hobbi a mindened, aztán vagy változol, vagy kinövöd, vagy már nem elégít ki, bármi lehet az ok. Hogy találtatok másikat? Esetleg elmondhatjátok hogy konkrétan mik voltak ezek (amik se nem munka se nem tanulás).

2023. jan. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ritmikus gimnasztikáztam.

Ez egy nagyon szép, összetett, ám roppant időigényes sport. 6 évesen kezdtem, 15 évesen elértem, amit a kategóriámban el lehetett érni. Országos bajnok lettem. A B kategóriának akkor ez volt a vége. Az A kategóriában viszont nem volt esélyem. Így megszűnt a motiváció, elkezdtek kisebb sérüléseim is lenni, így abbahagytam.

Nézőként továbbra is követem a sportág eseményeit.

2023. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kötés és horgolás. Évekig minden nap csináltam, de mostanra már rengeteg mindent készítettem magamnak is, ajándékba is, úgyhogy elvesztettem a motivációmat. Na meg szerettem sorozatokat, filmeket nézni közben, de mostanra már mindent végignéztem, ami érdekelt, és ami alkalmas volt erre.
2023. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 éves koromban egyetlen meccs hatására focirajongó lettem (Hollandia - Szovjetunó 2-0, EB-döntő, 1988). Addig nem érdekelt a foci, de ezt követően minden fociösszefoglalót felvettem videóra és én is focizni kezdtem, még egy ideig versenyszerűen is játszottam. Aztán 13 éves koromban abbahagytam, de a videókat egészen 18 éves koromig gyűjtögettem. Aztán lassan ebből is kinőttem és inkább a zene és a filmek felé vettem az irányt. Mostanában viszont elkezdtem egyre inkább nosztalgiázni és a neten előkerestem ezeket a régi fociösszefoglalókat, amelyeket 30 év után leírhatatlanul jó érzés újra látni. Már több százat le is töltöttem közülük. :)
2023. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!