Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Playstation 5 esetében más is...

Playstation 5 esetében más is tapasztalja, hogy nehézkesen kapcsolódik az internethez, a Disney+ pedig alig akar üzemelni?

Figyelt kérdés

Még akkor sem megy rendesen, vagyis néha 42-es hibakódot ír ki a Disney+, amikor a többi filmes szolgáltatás működik.

Sajnos a tévénk annak ellenére, hogy 4 éves oled készülék, már nem kap frissítést, így a Netflix kivételével nem mennek a filmes appok, ezért nézzük a PS5-ről.



2023. jan. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy minden gördülékenyen, lan kábelről megy rajta a net. Bár azt hozzáteszem hogy a tv-s appok jobb minőségben hozzák a filmeket.
2023. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk viszont a PS5 képminőség jobb a tévé apphoz képest. (LG OLED 55EG910V)

Internet LAN és két wifi beállítás is van, de a PS5 bekapcsolása után kell vagy 5-10 perc, mire bármelyiket hajlandó elfogadni kapcsolatnak. :-(

Miután már megy az internet kapcsolat a konzolon, mindegyik filmes app megy csak a Disney problémázik. :-(

2023. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
#2 1-es voltam, nekem c2 van ami elég új még, de régebbi típusokon is kizártnak tartom hogy 5-10 percet töltsön, valami gond lehet a neteddel.
2023. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden más normálisan használja a netet, legyen wifi vagy LAN. Telefonok, tablet, laptop, tévé, még a nyomtató is.
2023. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatói router vagyis UPC/Vodafone 2.4GHz frekvenciasávon dolgozik inkább, miközben a TPLink router főként 5 GHz-en tolja a wifi6-ot. 500 / 25 Mbit/s-os internet szolgáltatás van, ami wifi6-on megy is közel 500-al. (általában 300-500 között) LAN esetében CAT6 kábelek vannak (laptopnál Gigabit USB külső modem), általában 150 - 500 Mbit/s között megy. Feltöltés is megy 20-25 Mbit/s-mal. Amikor kapcsolódik a PS5, az is ilyeneket mér. Ahogy írtam, a Disney kivételével nincs gond vele nálunk sem. Mennek a filmek, játékok online is. Disney mégis néha leáll kapcsolati hiba miatt. Disney bezárása újraindítása legtöbbször segít. Néha többszöri. Nekünk az első variáció van PS5-ből. Más problémánk nincs vele!
2023. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kb egy hónapja csinálja, amikor összevonattam a mobil és a kábeles előfizetésemet. bekapcsolom, és nem csatlakozik, pedig kábelen van. vagy csatlakozik, de 1perc múlva már nem. aztán eltelik pár perc és működik, de van hogy újra kell indítanom. már atdugtam a kábel modemről saját routerbe, semmit sem használt. gondoltam a DNS-re, beállítottam a Google ingyenes DNS-ét, így talán kevesebbszer csinálja. Ehhez képest a ps4 vidáman működik
2023. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 ja lemaradt hogy Vodafone. ha van kapcsolat akkor már jól működik, a 100 gigás GTA V-t minap 20 perc alatt töltötte le
2023. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor elmondható, hogy hasonló problémákat más is tapasztal!

Nekünk első generációs Playstation 5 van és LG tévé. Nálunk is be van dugva a vezetékes internet és a wifit is látja. Kapcsolgatni kell a beállításokban a hálózati résznél. Hol egyikre, hol másikra kapcsolódik végül. 1000-es telekom internet van. 400 - 700 között mérek legtöbb esetben, ritkán kevesebb vagy több. A wifi TP-Link Archer AX23 WiFi6 router routerről megy.

Másik szintén LG tévénken android okosítóval megy a Disney, Netflix, Prime Video, az nem panaszkodik az internetre. Telefonokon és tabletten is megy gond nélkül. Vagyis csak a Playstation 5-nél van ilyen probléma.

2023. jan. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!