Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek ki a kedvenc vtubere...

Kinek ki a kedvenc vtubere Hololive,HoloStars,Nijisanji s egyéb szabadúszók közűl Twitch és YouTube platformokon?

Figyelt kérdés
Nekem mondjuk sok van,Gawr Gura,Kureiji Ollie,Usada Pekora,Stafare,stb. Érdekel mennyi magyar fan van

#YouTube #Twitch #vtuber #HoloStars #Nijisanji
2023. jan. 28. 02:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsozeatya

Ruben

2023. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ők Youtuberek,Streamerek. A kérdésem Virtuális Youtuberekre vonatkozik..
2023. jan. 28. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még erről eddig. Nem semmi hogy már ilyen is van.
2023. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 2020-ban találtam rá ezekre. Később jöttem rá,hogy 2016-ban kezdődött.. Ez inkább még csak külföldön népszerű,úgy veszem észre. :D
2023. jan. 28. 11:42
 5/6 anonim válasza:

Vannak magyarok is. Szoktam nézni őket. Twitteren van egy "Magyar VTuber Csoport" nevű felhasználó, az követi meg retweeteli őket.

Meg van még egy másik is, csak arra nem emlékszem. Asszem nem is nagyon működik már pár éve.

2023. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Ina, Gura, Rushia. Mostanában szoktam még nézni Faunát és Pekorát is. Nem ártana kicsit jobban tudni japánul és akkor többet értenék annál, hogy konpeko konpeko konpeko :D


Hololive-on kívül még twitchen szoktam nézni Shondo-t, Filiant és Henyát.

márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!