Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki ennyire...

Létezik hogy valaki ennyire nem tud rajzolni? (Leiner Laura-Szent Johanna Gimi, Reni)

Figyelt kérdés

Tény, hogy van akinek kevésbé megy a rajzolás, és tisztában vagyok vele hogy valamennyire el van túlozva a vicc kedvéért. De néha egyszerűen idegesít, mert nem tudom elképzelni, hogy ilyen létezik.

Most speciel az az eset van a fejemben, amikor rajzórás valentin napi képeslapot kellett rajzolniuk, és Reni annyit írt bele hogy ,,szeretettel,,. Semmi rajz, díszítés semmi.

Az egy dolog, hogy nem megy neki a rajz, nem baj, másban jó, de hogy ennyi kreativitása és fantáziája nincs hogy legalább egy szívet belerajzoljon és kiszínezze?? Egy szívet még az is le tud rajzolni aki amúgy nem kifejezetten jól rajzol. Vagy bármi más egyszerű formát is belerajzolhatott volna. Esetleg egy idézetet írhatott volna bele, ha már annyit olvas, akkor biztos ki tudott volna találni valamit.

Mert még ha nincs is rajztudása, amivel nincs gond, de hogy ennyire egybites gondolkodása lenne, és ennyire ne lenne kreatív, hogy nem képes kitalálni valamit ami a valentin naphoz kapcsolódik?



Nyugi, nem teljesen komoly a kérdés, szóval pls don't hate me.

Nem utálom a szent johanna gimit, se reni karakterét (bár abszolút nem ő a kedvencem se 😀)



2023. febr. 17. 20:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is kicsit túlzás, de attól függetlenül imádom a sorozatot♥️
2023. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen el lett túlozva, de amúgy tényleg van olyan, akinek nem jó a kézügyessége. Volt olyan osztálytársam, akinek a rajzai alig haladták meg egy ovis szintjét. De igyekezett azért, a tanár pedig ezt értékelte és nem kapott rossz jegyeket miatta. Meg neki legalább volt valami kreativitása.
2023. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a lényeg, az osztálytársad kreatív volt és igyekezett. Reniről ez sokszor nem mondható el.

Emlékszem volt egyszer olyan feladatuk, amikor színeket kellett keverni. Ehhez se kell tehetség, csak egy olyan alapvető tudás, ami egy óvódásnak is megvan. Hogy pl a sárgából és kékből zöld lesz. És ez se ment neki, pedig ehhez sem kell rajztudás.

Értem én a túlzáson alapuló viccet, de ennyire sötét nem lehet valaki, aki amúgy sokat olvas, jó tanuló, és műveltségi versenyre megy. Tehát ez a karakteréhez nem illik.

2023. febr. 18. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Reni rajz órán kb. értelmi fogyatékosba megy át, és nem érti a feladatot sem. Totál karakteridegen.
2023. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 J.Izabell válasza:
100%

Tény hogy Renáta iskolaelső volt ezért is kellett valamit kitalálni neki ami nem megy annyira jól neki és nem imádhatta mindeggyik tanára sem... ezért volt Vladár és ezért is írta meg Leiner Laura úgy hogy Reni borzalmasan gyenge és tehetségtelen rajzból de azért szerintem is eltúlozták ezt hogy valaki ennyire ne tudjon rajzolni 🙂

Nekem ez a véleményem! :)

2023. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik. Bizonyos autistáknál gyakori (nem a ma divatos aspergerre gondolok, hanem az igazi autizmusra)
2023. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Létezik, 7-be kaptunk egy új rajztanárt. Mindenbe belekötött pedig nagyon igyekeztem, de mindig azzal fenyegetett, hogy megbuktat 😂

Így 7-8. Osztályban 2-es épphogy meglett 😂

2023. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Laura a Kalauzban leírta, hogy a nővére rajzolás szempontjából olyan mint Reni, egyáltalán nem tud rajzolni.


"Igen, vannak olyan emberek, akiknek egy fa, vagy egy ág lerajzolása is nehézséget tud okozni"


Nem szó szerint, de nagyjából így mondta.


Szóval igen, vannak.

jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!