Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismerek olyat aki Tippmixből...

Ismerek olyat aki Tippmixből èl? Lètezik ilyen vagy csak mese?

Figyelt kérdés
A Tippmixből tènyleg meg lehet èlni? Rendszeres jövedelemre szert lehet tenni? Hogyan?

2023. márc. 3. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Haverom abból él, eléggé függő, havi 110-150 körül megvan neki nyeremény átlagosan. Mondjuk naponta többször is játszik, meg mással is seftel. Annyira kiismerte már az adott szériákat, amire fogad (skandináv foci, tenisz stb...), hogy ritkán hibázik, illetve kis tétekkel,de sok szelvénnyel játszik.
2023. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NTBS ***** válasza:
68%

Nem.

Szerintem nagyon kevés ember tud belőle megélni.

2023. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
2: ket mondatot irtal, es az elsovel megcafoltad a masodikat
2023. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harebell ***** válasza:
32%
Személyesen nem ismerek ilyet, hallomásból igen - tágabb ismerősi körből egynek a bátyja, egynek pedig edzőtársa él ebből. Nem tudom, mennyit keresnek, csak hogy elvileg ez a fő bevételi forrás.
2023. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Megélni nem lehet ebből, 3 éve fogadok, volt már 410.000Ft-os nyereményem is, 300.000Ft feletti 10-nél többször, mégis összességében -2,2 millió Forintban vagyok.

Manapság már fegyelmezetten, 5.000Ft-tal játszok és nem mindennap ahogy régebben, így 40.000Ft-ot kitudok hozni hónap végére. Én ténylegesen csak azért játszom már hogy valahogy visszanyerjem amit eddig elbuktam.

Pláne hogy most jól is jönne az a pénz. Egyáltalán nem ajánlom, tippadó oldalak pedig kerüld el nagy ívben. Ha nincs ebben tapasztalatod/rálátásod a kínálatra akkor az első 2 évben biztos hogy mínuszban leszel.


Egy ismerősöm 8 éve sportfogad, egyszer nyert 1,6 milliót 30.000Ft-ból, azóta nagyon ritkán játszik, mert elmondása szerint az hozta ki nullára.

2023. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha van pár százezer (netán millió) forint kezdő tőke, az abszolút papírforma rendszeres megjátszása is jól fizet (kötés nélküli fogadás esetén). Ha az elején megszedi magát, még az is belefér, hogy időnként bukik. Papíron bárki kipróbálhatja, hogy működik-e.
2023. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én sportfogadásból élek
2023. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7: Te vagy a főszerkesztő? :)
2023. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok hülyeség van itt válaszként. Például 5-ös: itt egyáltalán nem releváns, hogy mi volt a legnagyobb nyereményed. Aki ebből él, az fix tétekkel játszik, és nem kevés alkalommal akar nagyot nyerni, hanem sokszor duplázni. Picivel többször, mint bukni.


Nem kell visszanyerni amit elbuktál. Ha ez a tudat van venned, vegig nyomasztani fog. Szépen lassan az évek alatt ki kell alakítani a saját renszered, és szépen lassan elkezdeni profitálni. Ha x időpontban elkezdesz nyerni, szard le hogy mi volt korábban.


A tippadó oldalakhoz nem kell ennyire negatívan hozzáállni. 95%-uk nem fog neked pénzt termelni, de sokat tanulhatsz a renszerről. Ezek amúgy nem lehúzni akarnak, hanem csak túl sokat hisznek magukról.


Ha az ismerősöd 30 ezrekből akart másfél millát nyerni az elég szomorú, ekkora szorzókkal nem lehet hosszú távon pénzt csinálni, erre hamar rá kellett volna jönnie.


6: attól hogy kicsi a szorzó és szerinted "abszolút papirforma" mév nem lesz profitos. Nincs ilyen hogy kis szorzót megteszel és az mindig bejön. Jó kiválasztási rendszer kell hogy nyerj.

2023. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!