Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi idő olyan szinten...

Mennyi idő olyan szinten megtanulnni varrni, hogy tudjak magamnak varrni ruhákat?

Figyelt kérdés
Ha valaki oktató videó vagy könyvet linkel be azt is megköszönöm!

2023. márc. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ajánlanék elő tanfolyamot. Tudom, hogy drágább, de a videók sokszor nem mondanak el olyan információt ami amúgy fontos lenne (például abba a kérdéskörben, hogy miként tudod tönkretenni a varrógépet). Úgyhogy egy alap varrótanfolyamot és egy ruhavarrás alap tanfolyamot javasolnék én neked.
2023. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 21. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam olyan tanfolyamon ahol varrtunk igaz ott több száz ezres volt a varrógép szóval nem otthoni fajta de piszok jól ment. Ha van egy kis kézügyességed és kreativitásod szerintem hamar ráérzel. Otthon volt kis táska varrógépem utána azzal már tudtam nagyon alapokat csinálni igaz ruhát nem próbáltam csak kötényt de sikerült szépen. Szerintem is tanfolyamon a legkönnyebb mert akkor már fogod tudni hogy érdemes e beruháznod egy varrógépre vagy egyáltalán nem megy és akkor hagyod a fenében. Na meg igen nem utolsó sorban profitól látod és tudsz tőle kérdezni bármit
2023. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget❤️!
2023. márc. 24. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!