Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jóképű/helyes/vonz...

Szerintetek jóképű/helyes/vonzó volt Freddie Mercury?

Figyelt kérdés

[link]

És kifejezetten a képen látható korszakában?

Melyik korszakában tetszik nektek legjobban?

Érdekességként az igen/csúnya/nagyon/... alá még kérlek, írjátok le, hogy mennyire ismeritek, szeretitek a Queent!

Köszönöm!



2023. márc. 25. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt csúnya. Szerintem kifejezetten jól nézett ki, főleg a 70-es évek végén, 80-as évek elején. Sokkal érdekesebb, különlegesebb volt az arcfelépítése, mint a legtöbb embernek. És akkor a hangjáról, ami a legvonzóbbá tette, még nem is beszéltünk:D
2023. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt az
2023. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen vonzó férfinek mondanám. Én nagyon oda vagyok érte, viszont ehhez meg kellett "ismernem" jobban, hogy milyen is volt ő, mint ember. Tehát ha csak úgy ránézek egy képről, nem annyira vonzó, mint így, hogy már tudom nagyjából, hogy milyen ember volt.

Nyilván nem ismerhetem a szó szoros értelmében, de sok mindent megtudhat az ember róla, ha akar.

Nekem egyébként a 80 évek elején, amikor már volt bajsza, akkor tetszik a legjobban. Fura, mert a bajusz számomra mindig is egy taszító dolog volt, de Freddie-nek még a bajusz is csak hozzátett a szépségéhez :D

2023. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt az.
2023. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet egyértelműen válaszolni. Klasszikus értelemben véve nem volt jóképű (inkább Roger Taylor volt a Queen szépfiúja), hanem markáns és egyedi vonásokkal rendelkezett. Azt is hozzá kell tenni, hogy mivel indiai származású volt, eleve szokatlan, külföldies volt a megjelenése európai szemmel (főleg fiatalabb korában). Én már eleve rövid hajjal és bajusszal ismertem meg, számomra a '70-es évekbeli megjelenése volt szokatlan. Viszont a '80-as évekre mintha külsőre is európaibbá vált volna (én simán elhittem volna azt is, hogy angol). A kép nagyjából 1979-1980 körül készült, ekkor vágatta le a haját, de még nem nem volt bajusza. Noha én heteró férfi vagyok, de mégis van számomra valami sajátságosan vonzó kisugárzása. Ha nézek egy Queen koncertet, vagy akár csak klipeket, egész egyszerűen nem lehet nem odafigyelni rá, mert minden mozdulata, gesztusa képes maximálisan lekötni. Nekem ez a kedvenc képem róla:

[link]

Extravagáns.

2023. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös, az anyukájának ez volt a kedvenc képe róla (igaz, ez pont le van vágva, de most jobbat nem találok): [link]

A kérdésben linkelt fénykép pedig 1979-es, a Crazy Little Thing Called Love klipjének forgatása körül készült.

Az eddigi válaszokat köszönöm, kivéve kettes-négyesét!

2023. máj. 18. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már a kedvenc képekről beszélünk, én nem is tudnék egyetlen kedvenc képet kiválasztani róla, de mondjuk itt egy kedvenc videó/intejú :D


[link]


Szerintem itt nagyon vonzó, helyes :)

2023. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, nem volt csúnya.
2023. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt az
2023. jún. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, készült róla néhány nagyon jó felvétel. Talán kellemes arcúnak mondanám, ha nem állt volna előre olyan erősen a fogsora.
2023. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!