Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagramon van egy bizonyos...

Instagramon van egy bizonyos fulopzalanlife oldal, ami már ránézésre is érdekes, úgy állítják be, mintha taktikával lehetne nyerni nyerőgépeken. Szerinted is scam?

Figyelt kérdés
Instán dobta fel, hogy mennyiket "nyernek" kaszinóval taktikával (na ja, a kaszinó meg maga ellen van). Természetesen nem unibet és társai, hanem valami linket küldenek, hogy ezen a linken van a kaszinó ahol megy (tipikus, mint a sportfogadós scammereknél). Már ebben is utaznak a csalók? :D

2023. márc. 29. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"írj rám ingyen segítek", de 15 ezerért hirdeti a tuti* tippjeit.

Fasza ÁSZF-fel:

[link]

*"A tanácsok és információk a szolgáltató véleményét tükrözik, semmilyen felelősséget és garanciát nem vállal azon események bekövetkezéséért vagy elmaradásáért, mivel azokra a szolgáltatónak ráhatása nincs. A felhasználó aki a szolgáltatást használja ezen információk birtokában szabadon dönthet, hogy azt felhasználja vagy sem, ezen döntése következményeiért saját maga felel. Az oldal célja információk adása és a felhasználók szórakoztatása, nem garantál pénzbeli nyereményt és nem vállal felelősséget az általa biztosított információk igénybevételével az Előfizetőt ért anyagi veszteségekért, elmaradt haszonért, avagy bármilyen kárért."


Természetesen impresszum nélkül, nehogy kiderüljön kit kell elkapni.

2023. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is beleszaladtam az emberbe. Nem tudom eldönteni, igaz-e, annyi, hogy azért nem milliókat ígér, mint a sportfogadós ajánlók, ahol állítólag fixált meccsekre lehet fogadni. Figyelgetem őket jó ideje, de gyanítom, mind kamu
2023. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!