Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Emberek, ti miért jártok...

Emberek, ti miért jártok bárokba/szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés

1-2 hete elkezdtem járni kis társaságban és egyedül is bárokba. Én azt hittem, hogy akik ilyen helyekre járnak, azok nyitottak az ismerkedésre és vagy az ismeretlen emberekkel való interakcióra.


Az eddigi észrevételeim alapján az emberek legalább fele csak a saját kis társasága érdekli és kerüli az ismerkedést idegenekkel. Akkor mi értelme beülniük egy bárba, ha ez ugyan olyan lenne, mintha egy házibulit csinálnának 2-3 ismerőssel. Iszogatnak, zenét hallgatnak és még olcsóbban is kijönnek belőle.


Miért járnak mégis bárokba? Ti miért jártok?



2023. ápr. 15. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Táncolni.
2023. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Ez itt Magyarország ember! Ne várd azt a bár kultúrát ami nyugaton van! Ott teljesen más az élet, nem ringyók, meg fizetős prostik ülnek a jobb bárokban, hanem normál csajok, akiket fel lehet szedni.
2023. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Csajozni lehet Mo.-n is,de valamilyen kinézet kell hozzá,úgy nem nehéz.
2023. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek bezárkóztak rendesen, ez a járvány miatt bezártság utóhatása.

Több kutatás is kimutatta, nem csak hazánkban, hanem szerte a világon.

Illetve ez nem csak bárban van így, kb. mindenhol. Magukba fordultak az emberek, kicsit visszafordíthatatlannak is tűnik az egész.

Az ismerkedés pedig nagyrészt átkerült az internetes platformokra.

Viszont nyilván akadnak olyanok akik a személyes ismerkedést tartják, na őket kell megtalálni és nem lehetsz biztos benne, hogy közölük mindenki szórakozóhelyekre jár, sőt...

2023. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a túlárazott italt és sorban állni a WC-ért.


Egyébként az (volt) keleti blokkra és a balkánra jellemző, hogy az emberek leginkább a már meglévő ismerősi körükön keresztül ismerkednek ismerősök ismerőseivel. Nincs ezzel semmi baj. Plusz jó kiállással meg lehet törni a jeget csoporton kívülállóval is, de ahhoz valóban a csoport felől kell nyitni az egyén felé és nem kinézni a csoportban valakit és elvonni a közösségétől.

2023. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!