Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon miért vannak...

Magyarországon miért vannak jelen az olcsó hulladék drogok ennyire erőteljesen a szegénységben élők között?

Figyelt kérdés
Máshol is van szegénység,még sem veszik az olcsó mérgeket. A szomszédos országokban is hozzá lehet férni sokkal minőségibb és egészségesebb drogokhoz,amikről Magyarországon nem is hallottak.. Pl. Pervitín,amitől olyan erőben vagy,hogy lefutod a maratont kétszer,de valamiért erre felé csak a hulladék szemetet veszik...

2023. máj. 26. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
A Balkánra csak ezek jutnak el.
2023. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sory,de nagy butaságot írtál. Albánoknál főzik le a legjobbat...
2023. máj. 26. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert a magas információ miatt a drágábbat nem tudják megvenni. Enni is kell mellé azért minden 3. nap.
2023. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak anyagi okai lehetnek...más szomszédos országokban is vannak hónapról hónapra élők,még sem árul senki hulladékot amitől zombi módjára viselkednek,meg sem vennék a fogyasztók..de magyarban megveszik..foglalkoztattam az építkezésemen fogyasztókat és beszélgettem is velük itt-ott..a legjobban munkás volt az illető,és már 15 éve fogyaszt még sem hiányzik egy foga sem,fehérebb a fogsora mint nekem,és úgy öntötte a 45kg os cementes zsákot mint ha vattacukorból lenne. Magyarországon meg a drogfogyasztókról a zombi viselkedés jut az eszébe az embernek..pedig köze sincs a valósághoz... Volt olyan munkásom aki már 6 éve nálam dolgozott és már 10 éve ismerem,egyszer nem hallottam azt tőle hogy beteg és hogy pihennie kell.. megkérdeztem tőle hogy lehet ennyire erős a szervezete..azt mondta 2 hetente vásárol és jól megfizeti az árát hogy a minőségiből kapjon és szerinte minden virust vagy baktériumot kimarja belőle...ez mellett nem iszik cukros málnát,csak is tiszta szódát...én sem vagyok sűrűn beteg de minden évben pár napot lekell feküdnöm amikor érzem hogy valami gebula kerülget...
2023. máj. 26. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor egyed! Jó étvágyat hozzá. 😀
2023. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem elég egy pohár Unicom esténként,nem engedhetek meg anyagilag ilyeneket.
2023. máj. 26. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Kik azok a szegények? Itt mindenki nyomorban él.
2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!