Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért küldenek az emberek...

Miért küldenek az emberek több ezer / tízezer Ft értékben ajándékokat TikTok-on?

Figyelt kérdés
Pedig ezeket a pénzeket folyamatosan befektethetnék, vehetnének részvényeket, állampapírt, gyűjtögethetnének bármire, akár csak tartalékot képezni a nehezebb időkre..mégis heti (!) szinten a TikTok-osok több százezer Ft-okat keresnek a nekik küldött ajándékoknak köszönhetően..egyszer kétszer még oké, hogy az ember hatást akar elérni, ilyenek, na de rendszeresen és akkora értékben, ez már számomra nem érthető..aki esetleg ilyen rendszeres nagyajándékozó, az tudna nyilatkozni? Hisz a saját anyagi gazdagságát csökkenti le újra és újra, miért éri ez meg? - hisz a live-ozón kívül senkinek fogalma nincs róla, ki vagy, nem nagyon tudsz hírnevet kreálni ezzel (vagy pont ez a jó benne?)

2023. máj. 27. 12:29
 1/3 A kérdező kommentje:
És ugye maga a live-ozó sem tudja sok esetben, hogy ki vagy a való életben..miért jó egy álarc mögé bújva másokra tízezreket elkölteni? Esküszöm nem nagyon értem..és ok, tudom, nem kell irigykedni, utánuk lehet csinálni..ez így van..szóval annyira azért nem irigykedem (egy kicsit persze igen ;) ), de ettől függetlenül tényleg érdekel, mi lehet a mögöttes elgondolás ilyen ajándékozóknál.
2023. máj. 27. 12:31
 2/3 anonim válasza:
84%
Vannak híresebb liveozók akik nagyobb ajándékért bekövetik az ajándékozókat, talán ezért..
2023. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok. De ez vajon miért jó az ajándékozónak? Én sokat TikTok-ozok, ezért ismerek sok híresebb liveozót (nem személyesen), de akik nekik ajándékoznak, azok közül senkit..ha valaki így "kapaszkodott" volna fel, arról szerintem tudnék, mert híre ment volna..nah szóval fura..
2023. máj. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!