Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen meglepetést csináljak...

Milyen meglepetést csináljak a legjobb barátnőmnek szülinapjára? [ bővebben lent ]

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm hétvégén lesz 15 éves és szeretnék neki egy felejthetetlen szülinapi programot szervezni. Mivel sok közös fiú barátunk van, mindenképp szeretnénk velük lenni. Arra gondoltam, hogy elvinnénk biliárdozni, vagy McDonald'sba, de nem vagyok benne biztos, hogy ez így felejthetetlen lenne. Ötleteket kérek :)
2010. okt. 11. 15:59
 1/3 anonim válasza:

szia :D szerintem nem a helyszín számít :) hanem, hogy TE hogyan teremtesz hangulatot :DD mennyetek el a mekibe és egyetek a tora helyett egy fincsi csokis fánkot. :D xD

Persze van akinek ez már kevés :)) érdemes kipróbálni a Bowling pályát is. :D csak az már azér money. :D de ha esetleg van valami ötlet, de nem tudod jó-e ,nyugodtan írd meg :P én nyomon fogom követni :D

2010. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kissarc válasza:
Rendezz programot, ünnepeljetek. Mennyetek egyetek valahol. Szórakozzatok... Ajándékozzátok meg.
2010. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :).

Bevittem a városba az egyik közös fiúbarátunkkal és elmentünk plázázni, meg játékterembe, utána biliárdoztunk a volt osztálytársainkkal a borozóban, mivel szülinapot ünnepeltek Ők is xd.

2010. okt. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!