Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor vált frekvenciát Budapes...

Mikor vált frekvenciát Budapesten a Rádió 1?

Figyelt kérdés

Már most szeretném ha egy másik rádió szólna ott.


2031 már túl késő mert addigra minden gyerek felnő. :(



2023. jún. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne kérdezz olyan témában amire nem tud senki válaszolni. Már volt egy tucat ilyen frekvenciás kérdésed, mind egy jövőben bekövetkező dologról szól, miközben ki tudj mi fog történni évek múlva. Lehet emberiség sem lesz 2031-ben, nemhogy Rádió 1.
2023. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A Rádió1 felfalt mindig minden kisebb rádiót, ezt tette annak idején a Roxyval, meg a MusicFM-el is. Állítólag olyan sikeres, hogy mellette nincs szükség másik hasonló rádióra. Szerintem, meg sokan mások szerint sincs így, de sajnos nem mi döntünk ebben a kérdésben.
2023. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én jelentettem. Elég volt ezekből a kérdésekből.
2023. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2012-ben amikor a Music FM indult el még a HD csatornák száma kevés volt, a legtöbb tévéadó akkor még SD felbontású és 4:3 képarányú volt.
2023. jún. 7. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek a Best FM fogja elnyerni a 89,5 MHz Budapesti frekvenciát?
2023. jún. 7. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Mire lejár a szerződés addigra itt lesznek az oroszok és csasztuska fog szólni minden frekin.
2023. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Amikor úgy alakulnak a dolgok.
2023. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!