Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Streamelni akarok majd a...

Streamelni akarok majd a jövőben, így hobbiból és hogy milyen oldalon vagyis egyáltalán hogyan lehetne hirdetni a csatornámat? nem pénzbelire hirdetésre gondolok.. amit tudok az talán a facebookon egy két csoportban de semmi mást.?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíthetsz Instagram, Tik-Tok fiókot, vagy blogolhatsz a hobbidról, és megoszthatsz a streameddel kapcsolatos tartalmakat, érdekes képeket, rövid videókat. Ezenkívül hozzászólhatsz különböző - elsősorban a streameddel kapcsolatos témájú - fórumokhoz, és ahol ez nem tiltott, az aláírásodban szerepelhet a stream oldalad, így a leendő közönségedet közvetlenül érheted el.
2023. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél tagja stream közösségeknek. Ha jófej vagy valaki streamje alatt, lehet rákattintanak a profilodra.


Raidelj embereket a stream végén, később lehet viszonozzák.


Szerintem a legjobb hirdetés a stream jó kinézete, én legalábbis olyanokra szoktam rákattintani, ahol van facecam, benne van a címkékben, hogy magyar és lehetőleg van még vmi overlay a webcam körül


Kollaborálj hasonló témájú streamerekkel, kB olyanokkal akiknek nincs sok nézője de van 5-6 legalább (attól függ neked mennyi van)

2023. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!