Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Farsangi műsor! Tippeket...

Farsangi műsor! Tippeket kérek! Milyen koreográfia lenne jó?

Figyelt kérdés
Farsangkor táncolni szeretnénk a modern tánccsoportommal, de semmi kafa nem jut eszünkbe. Ti mit adnátok elő? Mondhatok konkrét szám címeket is! És szerintem jó lenne, ha nevetséges volna! Ti mit gondoltok? Előre is, köszi!
2009. jan. 15. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem előadhatnátok valamit a High Schol Musicalből esetleg '!^^
2009. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Sztem valameik linkin park szám lenne jó

és breakkoljatok

2009. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Michael Jackson - Thriller


Zombijelmezben tuti nyerő:D

2009. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Van egy tuti ötletem. Ezt mi adtuk elő az iskolában és elsők lettünk!Szóval van pár lány akik pompon lányok,es bemennek a terembe zenére pomponoznak, jönnek a focimezben lévő fiúk fociznak, átpasszolják a lányoknak a labdát, leveszik a focis gatyát alatta szoknya van elkezdenek táncolni, pomponozni a lányok gólt rúgnak és kiabálják hogy góóóóóóóóólllllllllll!!!!!!!!!!!
2009. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jóóó! Köszike!:D
2009. jan. 24. 08:24
 6/6 anonim válasza:
mi a tavaly elsők lettünk !és a Fenyő Miklós mix-ére tviszteltünk! 70-es évek ruháiba bújtunk tök jól nézett ki!:)
2010. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!