Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjem el...

Szerintetek engedjem el barátnőmet bulizni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy baránőm menni akar bulizni, mert nagyon kivánkozik...tőlem mehetnénk, de együtt és máshova nem oda ahova ő akar...Nem tudom mit csináljak :S Mondtam, ha elmegy oda bulizni akkor vége. Mindketten szeretjük egymást nagyon... Én egyébként nagyon féltékeny tipus vagyok...Nem hiszem h kibirám.
2011. febr. 2. 19:18
 1/5 anonim válasza:
A szerelem, egy kapcsolat a bizalomról (is) szól. Ha nem engeded el, úgy fogja érezni, hogy nem bízol meg benne. Ha elengeded, akkor meg te fogod halálra izgulni magad. Igazából nincs tökéletes megoldás. Max. az ha te is elmész vele, oda ahova ő akar. Hívd el egy haverod, gondolom ő is barátnőkkel megy, ne érezze magát rosszul, hogy egész éjjel figyeled, és legfőképp azt ne, hogy ennyire nem bízol benne. De a "véletlenül te is megjelensz ott ahol ő van" szitut azt hagyd ki, ezt senki nem veszi be. És ha szeret, akkor nincs okod féltékenynek lenni. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem addig örülj, míg az ilyen tiltásaidért ő nem dob ki téged... :)
2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 19, nőm 16. Hát, de ez egy olyan zártkörű buliszerűség. Bnőm régebb velük bulizott. Tehát, hogy hawerom vigyem ilyesmi kizárva, am meg utálom akik ott lesznek...van ex is közöttük. Nekem nem megy a különbuli kategoria. Nem tehetek én róla. :|
2011. febr. 2. 19:34
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát ha ez a helyzet, akkor engedd el a barátnőd. Ha más kellenne neki (pl. ex), akkor nem veled lenne. Nem azért megy oda mert ott az ex, csak gondolom régi ismerősök, szeretnék jól érezni magukat. Egy éjszakát meg csak kibírsz, még ha nehezen is. Ő meg örülni fog, hogy megbízol benne. Első voltam.
2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem én, értem...Hát már eléggé kiakadt, hogy hogy nem bízok meg benne. Megmondtam, ha igazán szeret engem választ és nem bulit.
2011. febr. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!