Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyíregyházán jártatok már az...

Nyíregyházán jártatok már az állatkertben, érdemes ellátogatni?

Figyelt kérdés
Komárom környékéröl érdemes ellátogatni oda?Sok az érdekes látnivaló?Hol tanácsolnátok megszállni mert ugye azt egy nap alatt nme lehet megjárni mármint nagy a távolság.Gyerekekkel keresnék elfogadható nem a legdrágább szállást./2 gyerek 2 felnott/
2011. máj. 5. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes elmenni. Szállásról sajnos nem tudok neked tippet adni, de eddig már vagy 5-ször voltam ott, imádom, és akkor még nem is volt megépítve a Zöld piramis és az Ócenárium. Azokat még én sem láttam, de már 2. éve tervezem, hogy elmegyek. Látni kell, gyönyörű az egész park. Meg egész Sóstó. Meg egész Nyíregyháza. :)
2011. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Madmartigen válasza:
Nekem is nagyon tetszett, nagy területen, természeti környezetben lehet megtekinteni számos állatfajt. Sokkal szebb és jobb, mint a budapesti állatkert.(Mondom budapestiként.)
2011. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

GYÖNYÖRŰŰŰ! Igaz én szabolcsi lány vagyok, de legutóbb igaz 5 éve voltam ott, de valóban szebb, mint a bp-i állatkert. Szállások között itt tudsz szétnézni:


[link]


Kellemes időtöltést!

2011. máj. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ja! Nagyon jó programok szoktak lenni Ny.házán. Nem tudom mikor szeretnétek utazni, de ha augusztus vége, akkor feltétlen nézzétek meg a Vidor fesztivált.

Ha tehetjük, akkor arra mi is haza szoktunk utazni.

2011. máj. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megleptetek,hogy ilyen gyorsan és csupa jóval reagáltatok.Hallottam róla,hogy nagyobb színvoanl mint a Bpti állatkert,de kicsit nehezen szántam rá magam a döntésre mert messze van tölünk.Azt hiszem a nyáron rászánjuk az idöt mindenképpen.A wboldalukat néztem hát azon elámultam.
2011. máj. 6. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A Vidor Fesztiválhoz kapcsolódóan, ha akkor mentek, akkor érdemes a belvárost is körbesétálni, mert nagyon jó aszfaltrajzokkal és aszfaltfeliratokkal van tele az összes járda.
2011. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!