Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A minap kaptam egy üzit...

A minap kaptam egy üzit facebook-on az Aplle nyereményjáték-tól :D:D Ez egy átverés lehet? AZ üzenet tartalma lent.

Figyelt kérdés

Gratulálunk!Ön nyerte a üzenőfalon meghírdetett promóciónk nyereményét!


Nyereménye egy Iphone 4G mobiltelefon 1éves mobilinternet előfizetéssel!


Tájékoztatom,hogy kapcsolatfelvétel céljábol köteles telefonszámát regisztráltatni rendszerünkbe!


A regisztrációt követő 72órán belül felvesszük önnel a kapcsolatot a regisztrált telefonszámon.


Regisztrálás:


Egy elérhetőségi telefonszámról küldjön sms-t az alábbi szöveggel a megadott telefonszámra!


SMS szövege: .....

SMS szám: 06-90-619-319 (az sms díja 160ft+áfa)



Felhívjuk figyelmét hogy amennyiben az üzenet érkezésétől számított 24órán belül nem regisztrálja telefonszámát,úgy a soron következő tartaléknyertes veszi át a helyét



Üdvözlettel:


Glassus bm. zrt


2011. jún. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:))
2011. jún. 11. 10:55
 3/8 anonim válasza:
Szia én is kaptam ilyen levelet de én xbox-ot nyertem, és az szeretném kérdezni hogy te megnyerted e a telefont, és hogy sms-be kaptál e kódot és azzal mit csináltál?? Előre is köszi :)
2011. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

és elküldted?

mert én is kaptam..

2011. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A kódot amit üzibe kaptam elküldtem, de amit sms-be visszakaptam, azt nem tudom hogy hova kell küldeni vagy hogy mit kezdjek vele :/
2011. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ne küldjétek el mer átverés :)
2011. jún. 15. 12:06
 7/8 anonim válasza:
Értem :( Pedig jó lett volna nagyon az az xbox :(
2011. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egész egy nagy átverés.Én is kaptam,válaszoltam,utána érthetetlen üzeneteket kaptam a mobilomra.Minden fogadott sms után 400 forintot kiszámláztak.
2011. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!