Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki lányként egyedül elmenni...

Ciki lányként egyedül elmenni bulizni? Mindenki elutazott hétvégére, párom vidéken van én meg nagyon unatkozom. Végre most van szabim erre senki nincs akivel elmehetnék

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vicces,de én is épp ezen töröm a fejem, de nekem sincs itt senki, akivel mehetnék.
2011. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
18%
Eléggé.
2011. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
melyik város?
2011. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Ha ismered a helyet akkor nem.
2011. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki - én pl. azt tervezem, h valamikor kimegyek éjjelre a M.szigetre. :) -, de vigyázz magadra.
2011. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a hajógyárira mennék, ismerős vagyok arra gyakran járunk le ,nincs messze tőlünk 20 percre kb.
2011. júl. 9. 17:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mondjuk egy nagyobb diszkóba szerintem nem szerencsés (fel akarnak majd szedni, stb. nem biztonságos), de egy koncertre, vagy kisebb klubba, ahova egyébként is jársz, ahol vannak ismerőseid, miért ne?
2011. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

A Hajógyárira én is szívesen mentem volna tegnap, mert salsa buli volt, de nekem sem volt kivel mennem, ezért nem mentem.

De a kérdésedre adott válaszok engem is érdekelnének, ha valaki hozzáfűz még pár gondolatot.

2011. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
egyetlen egyszer mentem le egy bárba egyedül, jóba lettem a csapossal, nem volt köztünk semmi, de sokszor visszajártam még dumálni, sokszor meghívott egy italra :)
2011. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de sokkal jobban kell vigyáznod magadra. Kevesebb alkohol, több önkontroll :)
2011. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!