Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gyerekkorotokban milyen mesét...

Gyerekkorotokban milyen mesét utáltatok, akár könyv akár film? Én az alice csodaországbant, de csak a mesét láttam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem az csak mesekönyvben volt meg,de rettegtem a fehér nyúltól......

Dexter laboratóriuma,pindúr pandúrok,songoku,az összes amerikai meg japán rajzfilmet utáltam......

Amit imádtam az Pumukli,nyolcvan nap alatt a föld körül,magyar népmesék:)

2011. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a flinstone családod nagyon nem szerettem :D nemtom miért de rohadt uncsinak találtam :D mondjuk lehet azért mert kisgyerekként nem értettem benne a poénokat :)
2011. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a tévében az Johnny Bravo, Boci és Pipi, Pókember, és ehhez hasonlókat utáltam
2011. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Hupikék Törpikéket utáltam, a Pumuklitól a hideg rázott, de a Disney féle Bambit és Hamupipőkét sem szerettem különösebben.

Amit nagyon szerettem, azok az animék voltak (Candy Candy, Lily a virágangyal, és persze a Sailor Moon), a Scooby Doo, és a Disney mesék nagy része.

Ez a felállás máig megmaradt.

2011. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én a már említett alice-on kívül nem volt oylan, amit UTÁLTAM, max ami nem maradt meg bennem. de a mulan egyáltalán nem tetszett

elsőnek: én is utáltam, a nyulat. és a cím után nagy csalódás volt számomra "csodaország"

2011. júl. 16. 18:00
 6/12 anonim válasza:
jajj az alice csodaországbant én is nagyon utáltam én is rettegtem a nyúltól :) amúgy meg amit nagyon szerettem az a Bátor a gyáva kutya volt nagyon szerettem de még azon is nagyon féltem :D kár hogy minden jó mesét levettek a cartoon networkről annyi hülyeséget adnak, ami azt se tudom micsoda, ha odakapcsolok kár... :)
2011. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van. amúgy érdekes, hogy én is imádtam a bátort, pedig ijesztő volt, bezzeg a nyúltól féltünk mind:D Scooby-doot is imádtam, pedig az is tudott ijesztő lenni, vagy a duck talest is, ami egyszer feldolgozta a sherlock holmes féle sátán kutyáját (amelyikben a mcChip-ek ősi átka van), attól hogy féltem, mégis midnig néztem. vagy volt a csipet csapat, abban volt vmi kivi madaras rész, annak a hangulata volt ijesztő, de sose tudtam meg mi volt a folytatás, mert én ezeket kazettáról néztem, és ez nem volt meg tovább. vagy volt vmi mesefilm, vmi provence, ahol ilyen ijesztő dolgok voltak,azt is néztem mégis... vagy a szellemírtókat is imádtam. valahogy a nyúl volt az egyetlen, ami kizökkentett. de alapból csalódtam csodaországban.
2011. júl. 24. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Én rettegtem a kis gyufaárus lány mesétől, a vukot utaltam/utálom..
2014. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kis gyufaáruslány? Pedig az aranyos. Vukkal mi a baj? és a gyufaárusból van film?
2014. ápr. 11. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Utáltam a szomorú meséket

Andersen mesében láttam

A vukot nem tudom,rosdz emlékek miatt

Meg az elsüllyedt világokat utáltam m3g

2014. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!